Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy chcą korzystać z nowej ulicy i parkingu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 sierpnia 2018 r. o 21:51 Powrót do artykułu
Piękny jest ten "Mur Maraśkiewicza"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O TAK!!! ŚLICZNY!!! Należy mu się oddzielne, uroczyste oddanie do użytku. Oczywiście w obecności najwyższych dostojników państwowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje postawić pomnik dla konserwatora zabytków za propagowanie kiczu !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając mur...chcemy korzystać z ulicy! Ile można czekać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy mogą sobie poczekać, ważniejsze od ich potrzeb jest przygotowanie uroczystego otwarcia i wymyślenie na tą okoliczność jakiejś narracji / blagi/ o wysiłku i zasługach Stefaniuka i senatora Biereckiego w powstaniu tak wiekopomnego obiektu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
60 miejsc 30 płatnych a pozostałe 30 gdzie ? pod murem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nic formalnego nie stoi na przeszkodzie by przedłużenie ul. Pocztowej było otwarte a także by z kilku miejsc parkingowych przy ulicy mieszkańcy mogli korzystać. To jest...delikatnie mówiąc wkurzające !!! Mieszkańcy chcący załatwić sprawę w urzędzie (w tym dzisiaj ja) kręcą się autami po ulicach klnąć siarczyscie, niestety nie ma gdzie postawić auta...a kilka miejsc parkingowych i ulica zamknięte! Przegięcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś na tym murze powstanie mural ukazujący wszystkie chwalebne czyny naszego konchanego konserwatora zabytków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w Białej wazelina aż kipi!!! A może Stefaniuk chce by sam Kaczyński otworzył,a może Maliniaka ściągnie? Może jego "pozytywka " namówi Maliniakową??? To jest tak ważna inwestycja dla społeczeństwa,az wymagająca szczególnej oprawy w osobie sławnego przekręta ze SKOK-ów!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję darmowe 5 minut postoju na wyszczanie się na mur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...