Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy grożą „Rospudą”

Utworzony przez Greg, 9 października 2007 r. o 01:19
Wszystko pięknie tylko jak się to czyta to nie jest do końca jasne o jaką miejscowość chodzi autorowi. Dopiero pod koniec Janusz Tadeusz Kozioł, starosta łukowski ratuje sytuację, choć też nie jest oczywiste że mowa tu o Łukowie. No chyba że ktoś zna to miasto. A może to artykuł tylko dla Łukowa? Pozdrawiam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Przewodniczacy Rady Miasta w Łukowie przeczytal na sesji list od pani która jest obywatelką Szwecji i dotyczył ulicy Żelechowskiej.Mieszkańcy Osiedla Sienkiewicza wystapili na piśmie o udzielenie głosu wskazanemu przez nich przedstawicielowi,ten pan czekał z pismem do odczytania ,ale przewodniczący znowu nas zlekcewazył i nie udzielił głosu Czyatnie trwało by 5 min,Nawet tych 5 min nie dano nam.Naszego stanowiska przewodniczacy nie odczytal!!! a otrzymał je przed sesja.Radni mówią inaczej jak rozmawiają z nami indywidualnie, a zupełnie inaczej na sesji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to barany wybierzcie takich co to samo przed i po sesji będą gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raspuda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...