Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeśli teraz będzie opłata naliczana za ilość zużytej wody,( co oznacza wysoką podwyżkę w mojej rodzinie) to czy mi się będzie chciało jak do tej pory, mimo ,że płaciłem więcej ( brak segregacji), wynosić zużyte baterie, mały sprzęt agd rtv, przeterminowane leki do sklepów, aptek, które takie rzeczy przyjmują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawiałabym śmieci pod altanką i już, mogą mi nawiązać.
 i przez takiego frendzla, ci którzy segregują będą zmuszeni płacić więcej zamiast około 5 zł to 20 zł, no ale ciebie stać skoro 500+ dostajesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wielki problem segregować śmieci. Na prawdę ciężko wam wyodrębnić plastik od reszty? Po tym, jak zobaczyłem wyspę plastiku wielkości Skandynawii,dryfującej na oceanie spokojnym, od tamtej pory segreguję. Po jakimś czasie robię to automatycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na LSM w lublinie do dziś są zsypy w wieżowcach przez, które tępe tłuki walą co popadnie. Ta kreatura uciekł na emeryturę i jest ganiany przez prokuratura za przekręty ale syf jaki zostawiał w spółdzielni będzie przy dobrych chęciach naprawiany latami. Jednak z tego co widzę nowe władze postawiały na dojenie spółdzielców i od gigantycznych podwyżek "bo mało zarabiamy". A bloki nieocieplone, paskudne, tynk odpada i druty wystają z balkonów. Na inwestycje to nie ma, a na pensyjki dla coraz liczniejszej bandy jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o qrde! niedługo trzeba będzie mieć przepustkę do śmietnika :  Więcej niz 10 lat temu znajomy Holender miał taką przygodę. Miał mieszkanie w Holandii ale dość dużo czasu spędzał w Polsce. Do śmietnika miał karte magnetyczną. Dostał wezwanie  z pytaniem co robi ze smieciami skoro tak rzadko je wyrzuca. Tak , że niewiele się pomyliłeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...