Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy sami segregują śmieci. Bo jest taniej

Utworzony przez Cynik, 23 stycznia 2012 r. o 12:21
Zależy dla kogo będzie taniej Załóżmy, że jest trzyosobowa rodzina i ma pojemnik V110 na posesji, który należy opróżniać dwa razy w miesiącu. Jeżeli ze zmieszanych odpadów komunalnych rodzina ta wyselekcjonuje szkło, makulaturę, butelki PET, to "Komunalnik" (bo chyba innej firmy działającej w tej branży w Białej Podlaskiej nie ma) opróżniał będzie ww. pojemnik ze śmierdzącego powietrza. 15 zł. za takie opróżnienie, to korzystna stawka ale dla Pana Zaborowskiego i jego synka, zatem chodzi wyłącznie o opróżnienie kieszeni mieszkańców z biletów Narodowego Banku Polskiego. Korzystnie będzie wtedy, kiedy "śmieciara" będzie miała wagę i właściciel nieruchomości zapłaci za rzeczywiście wytworzone odpady. Pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z dzika przyjemnością wstawie sobie do kuchni 3 pojemniki/worki na śmieci i bede żył w smrodzie w bloku. kuchnia ma tak ze 3 metry, ledwo sie mieszczę, no może jeden wór postawi sobie w dużym pokoju obok telewizora i tam bede butelki i puszki zbierał, a potem grzeczniutko to wybniose do 3 kontenerów przed bolkiem, gdzie w Sobotę przyjedzie wilka śmieciarka i razem to wszystko wsypie w siebie. Jak ja kocham segregować śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja segreguję śmieci już od dłuższego czasu i nie widzę w tym żadnego problemu. Mieszkam w bloku a śmieci te posegregowane wyrzucam na bieżąco. I problem z trzymaniem ich w lokalu znika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iat napisał:
Ja segreguję śmieci już od dłuższego czasu i nie widzę w tym żadnego problemu. Mieszkam w bloku a śmieci te posegregowane wyrzucam na bieżąco. I problem z trzymaniem ich w lokalu znika.
Ja wszystkie śmieci recyklinguję i tak z butelek i słoików buduję sobie ekologiczną chatkę pod lasem, papieru dużo nie mam bo gazet nie czytam a ulotki wykorzystuję jako papier toaletowy (apel mam taki żeby te ulotki nie były z gładkiego papieru bo są do d.upy), resztki organiczne przerabiam na bimber, tylko mam problem z plastykiem - jak to można wykorzystać, jako opał? Wdrożyłem eksperymentalną metodę kompostowania odchodów, ale żonka mi to skutecznie wyperswadowała kijem od szczotki, głośno się drąc ja ci dam głupi wariacie sr..ć na balkonie, więc metodę czasowo zarzuciłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
[...], a potem grzeczniutko to wybniose do 3 kontenerów przed bolkiem, gdzie w Sobotę przyjedzie wilka śmieciarka i razem to wszystko wsypie w siebie. Jak ja kocham segregować śmieci.
sprawdzone und potwierdzone!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...