Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocyklista uderzył w "szambowóz". Zginął na miejscu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 września 2019 r. o 10:41 Powrót do artykułu
czy wam szkoda samobójców na motocyklach pędzących na 2 biegu z rykiem silnika ulicami miasta wśród blokowisk? Motocykl stworzono dla ludzi rozsądnych w celu przemieszczania się, tymczasem 99% jeździ bez celu byle głośno i szybko. Nie żal mi tych straceńców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyczyną była siła uderzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem motocyklistą . Jak siadam na motocykl to zakładam sobie łańcuch na szyję a drugi koniec łańcucha przyczepiam do ramy motocykla. Chodzi o to że w razie wypadku nie zostanę kaleką , nie będę jeździł na wózku inwalidzkim tylko urwie mi głowę . Zawsze lepsza śmierć niż kalectwo. To taki zwykły łańcuch co się na wsi psa czepia przy budzie . Taki łańcuch można kupić w sklepie z maszynami rolniczymi. Wielu moich kolegów motocyklistów też jeździ z łańcuchami na szyi a co niektórzy to zamiast łańcuchów czepiają sobie linki metalowe do szyi i też do ramy motocykla przyczepiają. Linka czy łańcuch to nie ma znaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaimponowałeś wszystkim tym komentarzem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój kolega też był motocyklistą i też zginął w wypadku . Ale śmierć mojego kolegi nie poszła na marne. Kolega poszedł na narządy jako dawca organów . Podobno wykroili mu serce, trzustkę , gałki oczne i to wszystko przeszczepili ludziom potrzebującym. Nie chcieli wyciąć od mojego kolegi wątroby bo kolega dawca dużo pił alkoholu i miał stłuszczoną wątrobę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW = bedziesz miał wypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina wiesniaka z traktora. Do pierdla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakazać motorów w Polsce!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie, że kierującym motocyklem był wielloletni zasłużony policjant drogówki? Pieprzycie durnoty, że aż się słuchać nie chce. Najszczersze kondolencje dla rodziny i przyjaciół. Pani Tereso, Darku - bardzo współczuję śmierci Piotra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam debilu jesteś wiesniakiem.. nie masz pojęcia co się stało a piszesz takie głupoty ból dupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciebie zamknąć za to że jesteś takim gkupkiem bez mózgu i pewnie byś pieszo wpadl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niebie pełno jest zasłużonych policjantów nie tylko z drogówki. I co z tego???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam teraz tylko na tragedię na ulicy Sobieskiego wieczorem słuchać tylko ryk silników. Czy w tym mieście wogole jest policja ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakie tu błedy w tym artykule zaden wypadek niemiał miejsca w koloni zakalinki tylko w zakanalu a kto był winny a kto nie to wyjasni dochodzenie szkoda tylko teraz tych ludzi co musza z tym zyc jego dzieci zony oraz tego młodego chłopada z traktora bo tez to przezywa wiec oszczedzcie sobi tych zbednych komentazy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczęście w nieszczęściu , że ten motocyklista jak przyp*erd*lił w tą beczkę z szambem ..... to ta beczka nie pękła i odchody się nie rozlały po okolicy . Byłby wtedy smród nie do wytrzymania , śmierdziałoby w promieniu kilku kilometrów i nie można byłoby wyjść z domu . Na pewno nie nechał z prędkością jaka obowiązuje na tym odcinku drogi ( widać to po zniszczeniach motocykla) Dobrze , że żadnych osób postronnych nie zabił , dzieci czy innych niewinnych .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupię ten rozbity motocykl. Zawiozę do Cześka do stodoły . Tam w stodole na klepisku wyklepać będzie można ten motocykl , poszpachlować , wyprostować ramę , wyklepać zbiornik , oszprychować koła , pomalować i za tydzień ten motocykl BMW będzie stał na allegro jako Igła , nie bity , okazja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem, jak można robić sobie z takiej tragedii żarty. Chyba człowiek bez serca i rozumu to pisze, który nigdy nie stracił nikogo bliskiego.  Akurat ten Pan był bardzo dobrym człowiekiem i miał cudowna rodzinę. Więc nie rozumiem niepotrzebnych aluzji.  Szanujmy się nawzajem. I czasami lepiej się powstrzymać, a nie pisać takie głupoty, bo to aż żal czytać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kukuryku i lbi. Jesteście ludzie chorzy ale to świadczy tylko o waszym wychowaniu którego jue macie. Jesteście tłukami. Ciekawi mnie czy jakby to kris z waszej rodziny zginą to też bylibyście wyszczejani. Strach wam nie pozwolil napisać imienia i nazwiska dzieciaki bezcszkoky. Kultura pewnie po rodzicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ci mówisz tego chłopaka z traktora? Ta gnida powinna zgnić w kryminale o chlebie i wodzie. Jazda nieoświetlonym sprzętem rolniczym to u nas niestety standard. Sam ostatnio widziałem kilku takich artystów. Powinna być za to konfiskata pojazdów i wysokie kary. Ale oczywiście policja ma inne rzeczy do roboty niż ich łapać. Np. ochrona konwencji PiS, na którą ściągnęli jednostki aż z Rzeszowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co piszecie takie durnoty? Jesteście jacyś wszechwiedzacy żeby oceniać kto tu zawinił? Oceniacie, że 'ciągnik bez swiatel' tylko skąd wiecie jak było? Chyba nie należy szukać tu winnych skoro nikt z was nie był na miejscu zdarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...