Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Myslovitz w Międzyrzecu

Utworzony przez ~gość~, 18 maja 2009 r. o 22:19
ktos slyszal o koncercie myslovitz w miedzyrzecu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.lastfm.pl/event/1066645 i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero w czerwcu?To na dni Międzyrzeca taka feta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Dopiero w czerwcu?To na dni Międzyrzeca taka feta?
Na Dniach Międzyrzeca będą szanty i piosenki żydowskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie! narzekacie na kierownika domu kultury, a tu proszę, PRAWDZIWA GWIAZDA światowego formatu w naszym mieście! BRAWO KIEROWNIK, BRAWO BURMISTRZ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na Dniach Międzyrzeca będą szanty i piosenki żydowskie
Jak mnie wku...a ta osoba co wszedzie wciska swoje glupawe teksty!spieprz..j DZIADU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No w końcu coś w tej mieścinie drgnęło! Najwyraźniej dyrektor MOK dopiero rozwija skrzydła! Czekam na więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szanciara napisał:
No w końcu coś w tej mieścinie drgnęło! Najwyraźniej dyrektor MOK dopiero rozwija skrzydła! Czekam na więcej.
Noo, BIG CYC to światowy format. A przynajmniej antypisowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szanciara napisał:
No w końcu coś w tej mieścinie drgnęło! Najwyraźniej dyrektor MOK dopiero rozwija skrzydła! Czekam na więcej.
jak po dwóch latach dyrektorowania tak "drgnęło", to co będzie po czterech? jak rozwinie do końca skrzydła to będzie totalny odlot? aby nie ze stołka ten odlot nastąpił, bo jak poleci to z wielkim hukiem... i pozamiatane będzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Jak mnie wku...a ta osoba co wszedzie wciska swoje glupawe teksty!spieprz..j DZIADU!!!
Się tak nie napinaj, bo ci żyłka pęknie. Masz coś przeciw szantom albo żydowskim piosenkom? Może ty antysemita jesteś? Naprawdę nie wypada, w mieście które gościło w niedzielę tak zacnych GOŚCI i ma taki wspaniały pomnik (światowej SŁAWY rzeźbiarki)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo, to prezes-dyrektor jest wielbicielem WIELKIEGO CYCA. Natomiast z Myslovitzem nie ma nic wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale to pewne? potrzebne jakieś bilety?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś koło dyszki. ale tam ma być kilka zespołów. na razie to wszystko poczta pantoflowa czyli mówił mi kumpel, który coś słyszał od znajomego. Myslovitz to jednak potwierdza oficjalnie w programie swoich koncertów. I jeszcze co ciekawe to nie jest to impreza MOK, bo tam wolą poronionego big cyca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
coś koło dyszki. ale tam ma być kilka zespołów. na razie to wszystko poczta pantoflowa czyli mówił mi kumpel, który coś słyszał od znajomego. Myslovitz to jednak potwierdza oficjalnie w programie swoich koncertów. I jeszcze co ciekawe to nie jest to impreza MOK, bo tam wolą poronionego big cyca.
a ja slyszalam ze to jakas komercyjna impreza i wjazd to 3dychy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze ze w przeciągu miesiąca mamy big cycca i myslovitz:):)To miasto zaczyna inaczej myśleć! To dobrze, że kto by to nie robił- robi dobrze. he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
To dobrze ze w przeciągu miesiąca mamy big cycca i myslovitz:):)To miasto zaczyna inaczej myśleć! To dobrze, że kto by to nie robił- robi dobrze. he he
no, szczególnie wielki cyc to gwiazda światowego formatu. frontman tego zespołu to ścisła elita intelektualna kraju nad Wisłą. to będzie wydarzenie równe rangą przejazdowi przez Międzyrzec E. Gierka w latach 70.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś wie,czy będą jakieś zespoły oprócz Myslovitz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjedzie ANDY czyli cztery bardzo fajne laseczki, które grają melodyjną gitarową muzykę. Dziewczyny są właśnie w trakcie nagrywania swojej pierwszej płyty. Dla zainteresowanych... http://www.lastfm.pl/music/Andy+Band
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myslovitza zaprasza ga-ga, a nie burmistrz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...