Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MZK Biała Podlaska z nowym prezesem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 marca 2019 r. o 15:50 Powrót do artykułu
Można dodać,że to gwiazdeczka Platformy, a do PGE to niby jak się dostał? Prezdencikowi zabrakło już kolesi do obsadzania stanowisk i teraz dubluje nominacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś nowy zawód członek rady nadzorczej ?? . Wracając do autobusów Dziennik wschodni zrobi artykuł i zapyta prezesa jak to jest że na najbardziej oblegane linie (C,D,H) daje się małe autobusy ? dziś musiałem iść z buta z Narutowicza bo nie było miejsca w autobusie. Te małe autobusy to sobie dawajcie na kursy do kozuli lub Białkę a nie między największe osiedla w Białej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem do rozwiązania dla nowego prezesa - uruchomienie kursu w niedzielę , którym można byłoby dojechać do pracy na 6.oo (spora grupa mieszkańców Białej Podlaskiej pracuje też w niedzielę) a także na poranne pociągi odjeżdżające z dworca PKP .Linia H byłaby najbardziej wskazana bo praktycznie połączyłaby największe osiedla z PKP. Druga sprawa to ostatnie kursy w soboty z Sidorskiej5 (PSW) w kierunku centrum, os.Jagiellońskiego godz.21.37 jednocześnie ruszają autobusy linii A i D i wcześniej H o 21.25 a potem nie ma żadnego kursu ! A przydałby się chociaż jeden po 22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te rozklady jazdy to wogole patologia 3 autobusy na raz jada w ta sama strone a pozniej 20min czekaj na kolejny 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsadzanie osób, które udzielały się w kampanii. Tu Prezesik tam zastępcy Dyrektorów. Np Siemakowicz w Bibliotece Miejskiej, z-ca Prezesa ZGL i inni. Tylko spojrzeć na zdjęcia z facebooka jak przy Obecnym Włodarzu się udzielali w czasie kampanii. To jest rozdawanie stanowisk za udział w kampanii. A jeszcze w UM podobno ostatnio przyjęli nowych. Panie Broniewicz miało być inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Litwin, miało być inaczej i jest. W zasadzie nie zawiodłeś mnie. Siedziałeś cicho przez prawie całą kadencję i dalej siedzisz cicho tylko z małą poprawką dajesz pracę/ to czego nie dotrzymał Stefan 1000 miejsc pracy /. Jeszcze masz dfaleko do tysiąca ale w takim tempie pod koniec kadencji/ jak dotrwasz/ to może wreszcie coś swojego zrealizujesz. M&Msy robią swoją robotę - otoczyłeś się Panie Prezydencie takimi indywidualnościami, że blask twój z dnia na dzień jest coraz większy. Pani JD, Pan AM i MM to gwiazdy w połączeniu z twoim blaskiem dają prawie światło z supernowej. Jak tak dalej będzie to Stefaniuk do pięt ci nie będzie dorastał. Wszystko to co złe i krytykowane przez społeczeństwo jest widoczne w twoich działaniach, kwiecistą , ubraną w piękne słówka mową tego nie ukryjesz. Mimo wszystko życzę ci dobrze podobno mieliśmy się łączyć a nie dzielić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysio chętnie obejmie jeszcze jedną ,dwie funkcje to taki typowy czopek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę przejechać się G, na tej linii obowiązują tylko małe i stare autobusy. Pasażerowie płacą normalną cenę biletu, a nowego autobusu od kilku miesięcy na oczy nie widzieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z jakiej grupy jest prezes MZK bo przed wyborami obserwowałem 3 grupy: kawowcy-pączkowcy, ulotkarze -dlugopisiarze i gazeciarze-cukierkowcy w zgl to chyba z frakcji gazeciarzy-cukierkowców , w pecu z frakcji ulotki- długopisy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałby się jakiś autobus, który tak jak kiedyś"9" obiedzie miasto i zawiezie do Urzędu Pracy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podlasiak pisze że ma jakieś problemy, podobno będzie sąd, może ktoś napisze o co chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem z jakiej Frakcji, ale napewno nie ma uprwnień do kierowania sp. komunikacja miejska, brak certyfikatu wymaganego w transporcie miejskim, moze jest trakcie robienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno jest pewne ,gość nie ma pojęcia o komunikacji i transporcie. To są typowe nominacje pisowskie,tuman ale swój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy Prezes już rozliczył wydane finanse z MZK o których pisały media czy już pozamiatał pod dywan?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.