Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MZK podnosi ceny biletów

Utworzony przez gość, 12 czerwca 2008 r. o 07:59
NIECH CYMBAL SAM SIE PRZEJEDZIE OGORKIEM TO ZOBACZY JAKA TO PRZYJEMNOSC !!! ZMIENIA ROZKLAD OD WRZESNIA? A DLACZEGO NIE OD LIPCA? BANDA NIEUDACZNIKOW NIC WIECEJ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bomba, kolejna super wiadomość na lato. a nie będzie już więcej żadnych podwyżek w mieście? bo ludzie już się niecierpliwią. poprostu nie mają co z pieniędzmi robić, tyle ich mają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne te mzk ciekawe gdzie w 10min w białej można pojechać albo 20min skoro autobusy sobie jadą jak chcą :| . Ja już nie korzystam z mzk całe szczęscie ale szkoda mi osób które są skazane na tą komunikacje miejską całe szczęście że teraz są wakacje a potem jeszcze kilka ciepłych miesięcy haha bez kitu ja już sam wole pójść na piechotę gdzieś lub jechać rowerem niż tłuc się w tych autobusach i jeździć z gburowatymi kierowcami którzy prowokują młodych ludzi swoimi odzywkami.... Śmieszne jest to że teraz jeździ o kilka autobusów mniej myślałem że teraz będą jeździły tylko te nowsze a tu zonk stare ogórki nadal śmigają ledwo się toczą ludzie się cisną ale muszą dojechać . Dajcie wy ludzie dla prywatnego przewoźnika pozwolenie jestem zdania że poradził by sobie 1000razy lepiej niż ten śmieszny mzk . Do tego jeszcze ta firma która zrobila załosny rozkład jazdy za takie pieniądze , idźcie spać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam z tych dziesięciominutówek jest em zadowolony .... w 10 min z PKP dojadę do PWSZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dojechać dojedziesz:) najgorzej będzie jak sie ogórek zagrzeje i na piechotkę będzie trzeba iść, tym bardziej przed egzaminem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cena jest za niska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...