Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie chcą by przyjezdni parkowali pod ich oknami

Utworzony przez ktos, 28 stycznia 2009 r. o 12:56
Co wy nie powiecie o osiedlu przy kosciuszki taka sama sytuacja jest przy terebelskiej w okolicach szpitala takie znaki staly i nic nie pomagaly ludzie jak parkowali pod blokami tak parkuja chodzi mi o blok 76 fakt parking sredni ale jak mieszkancy chca zaparkowac pod wlasnym blokiem to nie ma miejsca bo oczywiscie panstwo z miasta lub okolic parkuje i idzie do szpitala bo nie chce sie zaplacic jednej zlotowki za parking
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos napisał:
Co wy nie powiecie o osiedlu przy kosciuszki taka sama sytuacja jest przy terebelskiej w okolicach szpitala takie znaki staly i nic nie pomagaly ludzie jak parkowali pod blokami tak parkuja chodzi mi o blok 76 fakt parking sredni ale jak mieszkancy chca zaparkowac pod wlasnym blokiem to nie ma miejsca bo oczywiscie panstwo z miasta lub okolic parkuje i idzie do szpitala bo nie chce sie zaplacic jednej zlotowki za parking
Jesteście fr.....ami!!Do póki w białej nie będzie prawdziwego prezydenta, który zrozumie, ze dziś każdy ma samochód i który zadba o parkingi to będziecie mieli taką szarpaninie. Na każdym osiedlu w białej tak jest ale jego wielmożnej mosci A. Cz. to g.wno obchodzi. obalić go i niech w białej rządzi w końcu demokracja!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
frajerem to moze ty jestes a co do prezydenta to raca ale powiedz mi czlowieku gdzie pod szpitalem mozna wybudowac parking
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...