Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żenująca wypowiedź. Podniecenie się aktualnym stanem murawy? A co było przed rokiem? Bubel za 4 mln. Betonnpod butami , zgniła trawa i stojąca woda po opadach. Dlaczego przed rokiem nie było osoby która odpowiada za murawę? A gdzie są maszty oświetleniowe? Przecież firma od boiska miała je zamontować.Dlaczego nikt nie powiedział słowa o budynku klubowym, który ma stać po stronie zachodniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Mam ogromną satysfakcję, że gdy kilku krytyków się wymądrzało, my po prostu wykonywaliśmy swoją pracę i zgodnie z harmonogramem już tego lata zaczynamy eksploatację płyty naszego boiska – podkreśla prezydent Michał Litwiniuk (PO)". Pan prezydent ma zwyczaj robić głupków ze wszystkich, którzy odważą się go skrytykować. Jak to było z tym harmonogramem? Zastosowano trawę z rolki, by piłkarze mogli wcześniej wejść na płytę i to był dobry pomysł. Płytę oddano 31 maja 2020 roku. Okazało się, że to nie płyta tylko beton nie odprowadzający wody. Już na jesieni wiedziano, że płyta jest spieprzona i dlatego nie zapłacono pełnej kwoty za wykonanie płyty, a także zatrudniono nową firmę, która miała tę fuszerkę naprawić. Greenkipera zatrudniono dopiero na wiosnę 2021. Jeżeli to są działania zgodne z harmonogramem, a krytyka ludzi znających się na rzeczy była złośliwa i niedorzeczna to ja jestem ksiądz proboszcz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponowałbym Panu Prezydentowi powściągliwość w głoszeniu takich poglądów, zobaczymy jak murawa będzie wyglądała po sezonie i wtedy ocenimy jej jakość, może się okazać tak jak w Malpim Gaju, że trzeba będzie wymienić trawę bo się szybko zestarzała, czego oczywiście nie życzę piłkarzom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...