Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe mieszkania socjalne w gminie Janów Podlaski dla 20 rodzin

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lutego 2020 r. o 21:36 Powrót do artykułu
Super opłaty dla wybranych, 70 groszy za 1 metr i żadnego kredytu. Po co pracować jak dbają tylko o tych z wyuczoną bezradnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lokale socjalne? A pudelko i pod most. Ja swoje mieszkanie bede splacac 20 lat, a patologia i nieroby dostaja za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super !!!! Mieszkanie dostałam za darmo hi hi hi . Opłaty prawie żadne hi hi hi . Teraz aby tylko podnieśli 500+ i będzie super. Mam trójkę dzieci i obecnie biorę za darmo od państwa 1500 zł . Jakby podnieśli 500+ na 1000 + to bym brała 3000 zł za nic nie robienie za darmo . Wtedy na pewno bym się zwolniła z pracy bo po co pracować na polskiego prywaciarza wyzyskiwacza za marne 2000 zł jak można mieć za darmo od państwa 3000 zł . Teraz mam na trójkę dzieci za darmo 1500 zł. Zastanawiam się czy aby nie dorobić sobie jeszcze jednego dzieciaka i zwolnić się z pracy . Państwo płaci za darmo , za nic nie robienie więc po co się męczyć jak można nic nie robić i kasę ciągnąć od państwa za darmo . Jeszcze do opieki się pójdzie to parę złotych dorzucą więc po co tyrać i się przemęczać . 500 + jest super !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prl bis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
70gr to jakiś żart ? czyli przy 45m mieszkaniu czynsz wynosi 32 zł ?. Ogólnie nie hejtuje ale powinno być min 5zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500 + dawajta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podostawali po znajomości a naprawdę potrzebujący gówno dostali ,ludzie gdzie pracuje dwoje rodziców i mają dwa auta oraz stać ich na normalne mieszkanie ... komuna dalej na wsi w Lubelskim zadupiu ,czuć wpływ druzji z Brześcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lokale socjalne? A pudelko i pod most. Ja swoje mieszkanie bede splacac 20 lat, a patologia i nieroby dostaja za darmo
 Gówno nie socjalne ,po znajmości podostawali cwaniacy z Janowa i okolic ,naprawdę potrzebujący dalej nie mają gdzie mieszkać ,pracujesz ,nie masz dużego majątku ....e tam bierz kredyt musisz być bezrobotny i chlać aby dostać mieszkanie socjalne.Jeden plus to że jak ktoś mieszka w zwykłym mieszkaniu to z najgorszymi mendami aż tak często nie ma do czynienia bo takie akutrat mendy najszybciej dostają socjalne...zamiast pracy i mieszkania do spłaty to na dupsku siedzą ,chleją i mają za pół  darmo gdzie meline robić 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...