Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy test na prawo jazdy gromi w Białej Podlaskiej

Utworzony przez xxx, 4 lutego 2013 r. o 23:10
Bez komentarza... Myśle, że to jedyne sensowne podsumowanie tego co w tym artykule można przeczytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy test na prawo jazdy gromi, jest już pierwsza ofiara śmiertelna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę się czepiać, ale jeżeli zdecydowało się zmierzyć z nowym egzaminem 16 osób i tylko 2 zdały to powinno być napisane 14 do 2, a nie 16 do 2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie osobiście nie zaskoczyło to stwierdzenie bo tam zawsze był pogrom więc się nic nie zmieniło. Nabijanie kasy i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek napisał:
Nie chcę się czepiać, ale jeżeli zdecydowało się zmierzyć z nowym egzaminem 16 osób i tylko 2 zdały to powinno być napisane 14 do 2, a nie 16 do 2
dwie sie poddaly ze strachu jest napisane wiec 16-2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Legalny sposób na łupienie kasy. Już nie będą słuchać,że oblewają za "niedojechane" centymetry,tylko po to,żeby zedrzeć z ludzi pieniądze. Teraz z czystymi rączkami będa liczyć kasiorkę za niezdane egzaminy teoretyczne,bo przecież to już wina niedouczenia ludzi. Czysty biznes!No bo trzeba gdzieś dorobić,gdyby przypadkiem nie wypaliło założenie Magika z Londynu dotyczace fotoradarów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...