Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

OCENIAMY MIĘDZYRZECKIE SZKOŁY

Utworzony przez tata, 20 stycznia 2013 r. o 17:03
Zielony i ten POpaprany.  Podobno pod koniec roku maja być drobiazgowe kontrole rozliczające szkoły z wydanych środków na wyposażenie. Beda liczyć szklanki i sztućce.
 
Zielony i ten POpaprany.  Podobno pod koniec roku maja być drobiazgowe kontrole rozliczające szkoły z wydanych środków na wyposażenie. Beda liczyć szklanki i sztućce.
Liczenie i kontrole będą miały sens tylko wtedy gdy lud Podlasia pogoni ich z parlamentu .Myślę ,że na wynik 1,5% głosów to sobie sowicie zapracowali a biedy mieć nie będą do następnych wyborów z "uciułanych"na boku grosików przeżyją!!! TAK IM DOPOMÓŻ PANIE BOŻE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może ktoś wie kto zasłużył się w tym roku i dostanie nagrody na dzień nauczyciela? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może ktoś wie kto zasłużył się w tym roku i dostanie nagrody na dzień nauczyciela? 
Wiem, ale nie powiem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, ale nie powiem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Wiem, ale nie powiem. 
 
 
 
Wiem, ale nie powiem. 
 
To i tak lepiej niż "nie wiem i mówię"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...