Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Od poniedziałku do tego miasta wjedziemy bez wizy. Jak to wygląda w praktyce?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2018 r. o 18:50 Powrót do artykułu
szkoda tylko, że poprzez biura podróży ale to i tak zawsze coś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakieś urocze damy do towarzystwa też można zwiedzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwiedzanie dam od spodu jest w pakiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Brześciu byłem z wycieczką ponad 40 lat temu. Na twierdzy był wyrzeźbiony w kamieniu orzeł w koronie, spytaliśmy przewodniczkę skąd on się tam wziął. Odpowiedziała że to z czasów polskiej okupacji. Na zdjęciu nr 2 widzę że orzeł już został skuty (został ślad na środkowej wieży nad oknem) i przewodnicy nie muszą odpowiadać na kłopotliwe pytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choć Białorusinów szanuję,to w ramach bratniej współpracy też wprowadziłbym "opłaty turystyczne".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla lewaków z po-zsl-sld do zobaczenia obowiązkowym jest jest Plac im. lenina wraz z gigantycznym pomnikiem - autora rewolucji, w wyniku której świat opuściły dziesiątki milionów istnień ludzkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za Cara Mikołaja i innych Romanowów to ile istnień ludzkich opuściło ten świat? Przypomnę niedoukom, że to nie Stalin wpadł na syberyjską ssyłkę. No, ale kto kiedyś chłopów zliczał jak byli mniej warci od cesarskich piesków. Stalin przy każdym z carów dla chłopów był wybawieniem. Oczywiście kułacy mają inne zdanie. Nie zapominajmy nigdy czynów poprzedników, by niewypaczyć historii. To na ile lat była branka do carskiej armii? A za Stalina? Itd. To samo dotyczy Żydów. Za coś ich Świat nienawidził. Może za to, że swą pazernością sfinansowali kampanię wojenną hitlera? Sam się ździwiłem, aż pojawił się ten temat w czasopiśmie ekonomiczno-naukowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamska obsada przejścia granicznego po białoruskiej stronie, nadal taka sama - byłem pół roku temu, widziałem. Na paliwo stać, wódki nie piję, nie palę. Dobre lody, mleczne przetwory, czy produkty z Kaukazu przywożą "tury ści". NIc mnie tam nie ciągnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...