Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ODP

Utworzony przez Gość, 21 stycznia 2010 r. o 10:24
Ja się tylko zastanawiam , ja można dogodzić ludziom . Dobry człowiek na stanowisku tyle robi dla ludzi ale nie trzeba go zbesztać z błotem bo przecież ktoś się znalazł komu przeszkadza że gmina rozkwita i są perspektywy ,na rozwój . Pani radnej wypowiedz w gazecie dotarła do koryta pieniądze gminy bierze i jeszcze narzeka , Pan Burmistrz widzi jak rozwija się gmina i zazdrości , aż tu nagle po 20 latach mamy nie Krzysztofa ale Janka wybory tuż tuż i znalazła się teczuszka tylko dlaczego taki konfident aż 20 lat pracował tak dobrze , telefonizacja gminy, oczyszczalnie przyzagrodowe, wywóz śmieci, oświetlenie całej gminy, kilka razy ekologiczna gmina , drogi w całej gminie, organizacja imprez (kultura bez granic), odnowa szkól w całej gminie, kąpielisko,łowisko ryb, świetlice we wsiach imprezy na których byli ludzie którzy nie wiedzieli gdzie leży nasza gmina teraz mówią że jest taki wójt Iwaniuk który zaprosił , ugościł i było o czym i z kim rozmawiać . Wizyta Lecha Wałęsy tylko nieliczni wiedzą jakie cyrki wyprawiali pracownicy i Burmistrz Miasta Terespol i kto był inicjatorem wizyty nie Burmistrz tylko Wójt , wszystkie zespoły , artyści i sławni ludzie to że ich gościliśmy to zasługa Wójta . Tylko tak dalej dajcie się ludzie podpuścić i słuchajcie tych banaluków , bzdur , bredni a na pewno będzie dobrze , przyjdzie Pajacek zmarnuje dwadzieścia lat pracy , weżmie kasę i powie że musi naprawić wszystko łącząc Gmine z Miastem a wtedy będzie tak dobrze że Pani jedna z drugą nie będzie narzekała że świetlica za blisko czy za daleko bo tej świetlicy już nie będzie , a w Mieście Terespol to przecież teraz można zjeść obiad dlaczego teraz bo przecież restauracja Galeria Smaków została otwarta przez inwestora z Gminy a gdzie ci wielcy ludzie z miasta . Słoma z butów wystaje a porobili się wielcy radni inwestorzy , i nie wiem jeszcze kto , niech każdy robi to co umie a Wójtowi wychodzi to naprawdę dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie Danieluk jest już równie dobry jak Iwaniuk. Szkoda że na razie tylko w jednym : w wysokości zarobków Od 1 grudnia wypłaca sobie z miastowej kasy 9977 złotych 5100 - wynagrodzenie zasadnicze 1750 - dodatek funkcyjny 2260 - dodatek specjalny (a może nadspecjalny ?) 867 - dodatek za wieloletnią ciężką i wytężoną pracę dla Terespola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...