Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ofensywa na S19. Teraz część do Międzyrzeca Podlaskiego

Utworzony przez kees22, 13 sierpnia 2021 r. o 08:58 Powrót do artykułu
Niezwykle aktywny na tym forum Paliwas zamilkł. Dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezwykle aktywny na tym forum Paliwas zamilkł.  Dlaczego?
     Już się melduję towarzyszu z biura propagandy. Niestety wyrażanie tutaj swoich poglądów i opinii oraz czytanie głupot nie jest moją pracą i dziś byłem zajęty czym innym. Najdziwniejsze w całej S19 jest to że wciąż ukrywany jest fakt naprawy już tzw. obwodnicy Janowa Lubelskiego która miała być oddana w połowie roku a wciąż nie jest... a terminy jakimi chwaliła się gddkia z ich strony poznikały...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezwykle aktywny na tym forum Paliwas zamilkł.  Dlaczego?
    Już się melduję towarzyszu z biura propagandy. Niestety wyrażanie tutaj swoich poglądów i opinii oraz czytanie głupot nie jest moją pracą i dziś byłem zajęty czym innym. Najdziwniejsze w całej S19 jest to że wciąż ukrywany jest fakt naprawy już tzw. obwodnicy Janowa Lubelskiego która miała być oddana w połowie roku a wciąż nie jest... a terminy jakimi chwaliła się gddkia z ich strony poznikały...
 Faktycznie nie jest to twoja praca - tylko przypadkiem  wysmarowałeś 3039 postów w okresie od 13.05.2020 tj . ponad 6 dziennie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezwykle aktywny na tym forum Paliwas zamilkł.  Dlaczego?
   Już się melduję towarzyszu z biura propagandy. Niestety wyrażanie tutaj swoich poglądów i opinii oraz czytanie głupot nie jest moją pracą i dziś byłem zajęty czym innym. Najdziwniejsze w całej S19 jest to że wciąż ukrywany jest fakt naprawy już tzw. obwodnicy Janowa Lubelskiego która miała być oddana w połowie roku a wciąż nie jest... a terminy jakimi chwaliła się gddkia z ich strony poznikały...
Faktycznie nie jest to twoja praca - tylko przypadkiem  wysmarowałeś 3039 postów w okresie od 13.05.2020 tj . ponad 6 dziennie.
  No widzisz... ale cieszę się że potrafisz liczyć. I co więcej, skasowałem tylko nieliczne, może góra 10, gdzie stwierdziłem że nie wypada komentować, albo zaczynałem wdawać się niepotrzebnie w pyskówki z pissowskimi trollami. A przy okazji spytam się towarzysz z biura propagandy czy bezepieczeństwa że tak analizujecie moje posty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezwykle aktywny na tym forum Paliwas zamilkł.  Dlaczego?
  Już się melduję towarzyszu z biura propagandy. Niestety wyrażanie tutaj swoich poglądów i opinii oraz czytanie głupot nie jest moją pracą i dziś byłem zajęty czym innym. Najdziwniejsze w całej S19 jest to że wciąż ukrywany jest fakt naprawy już tzw. obwodnicy Janowa Lubelskiego która miała być oddana w połowie roku a wciąż nie jest... a terminy jakimi chwaliła się gddkia z ich strony poznikały...
Faktycznie nie jest to twoja praca - tylko przypadkiem  wysmarowałeś 3039 postów w okresie od 13.05.2020 tj . ponad 6 dziennie.
 No widzisz... ale cieszę się że potrafisz liczyć. I co więcej, skasowałem tylko nieliczne, może góra 10, gdzie stwierdziłem że nie wypada komentować, albo zaczynałem wdawać się niepotrzebnie w pyskówki z pissowskimi trollami. A przy okazji spytam się towarzysz z biura propagandy czy bezepieczeństwa że tak analizujecie moje posty?
 W zasadzie wku...a mnie twój wybiórczy prostacki sposób komentowania a raczej hejtowania ,stąd generalnie moje posty w tej latrynie  to w większości odpowiedzi na twój hejt ,chociaż hejtu nie należy komentować ,bo hejt jest  głupi a hejter też jest .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...