Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ogromne zainteresowanie Mieszkaniem Plus. Siedmiu chętnych na jedno mieszkanie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 stycznia 2018 r. o 13:53 Powrót do artykułu
Siedmiu chętnych na jedno mieszkanie, a i tak pierwszy w kolejce będzie syn księdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cymbale pisz prawdę i na temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a platfusy z gumofilcami przespali 8 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
... a platfusy z gumofilcami przespali 8 lat.
 Co za bzdury. Wiesz co to program Mieszkanie dla Młodych? Wiesz, że program Mieszkanie+ w Białej mógł zostać uruchomiony tylko dlatego, że pisiorowi Stefaniukowi, wszystko, w tym grunty, przygotowała ekipa poprzedniego prezydenta? Teren był przygotowany pod budonictwo komunalne. Zasługi PiS-u są żadne, Stefaniuk przyszedł na gotowe i ogrzewa się teraz w blasku fleszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To oferta tylko dla biednych ludzi, których nie byłoby stać na komercyjne kredyty. Z jednej strony to dobrze, z drugiej niski status materialny częściej wiąże się z patologiami społecznymi. Zobaczymy po roku/dwóch jak to będzie funkcjonować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to nie zbudowali?! Nawet wydzierżawili coś, co jeszcze nie istniało :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że niektórzy nie mogą przeżyć, że w Białej Podlaskiej w końcu coś się udaje. Co z tego, że grunty były zabezpieczone? Gdyby nie mieszkanie +, to do dzisiaj hulał by tam tylko wiatr. Po wybudowaniu jednego bloku spłukana spółka komunalna skapitulowała i ogłosiła, że z powodu braku funduszy więcej budować tam nie będzie. Takie to było zarządzanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1100PLN na miesiąc za mieszkanie 50m2? Rozumiem, że w cenie jest wliczony czynsz, ale mimo wszystko to jednak nie jest aż takie mieszkanie+. Mieszkańcy i tak muszą mieć odpowiedni dochód i środki do życia po opłacenu czynszu. Osobiście wolałabym kredyt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Widzę, że niektórzy nie mogą przeżyć, że w Białej Podlaskiej w końcu coś się udaje. Co z tego, że grunty były zabezpieczone? Gdyby nie mieszkanie +, to do dzisiaj hulał by tam tylko wiatr. Po wybudowaniu jednego bloku spłukana spółka komunalna skapitulowała i ogłosiła, że z powodu braku funduszy więcej budować tam nie będzie. Takie to było zarządzanie.
 G... prawda. Byłyby budowane przez miasto lokale komunalne. Przestań pisać propagandowe bzdury, że gdyby nie PiS to nic by nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten, kto połasił się na te mieszkania, to chyba rozum stracił. Stan deweloperski. Nie wie ile bedzie kosztowało wykończenie + gaz + prąd. Wyjdzie na tym jak Zabłocki na mydle. Za te pieniądze lub mniejsze, mozna spokojnie wynająć w Białej Podlaskiej wykończone, umeblowane i gotowe do zamieszkania mieszkanie, od zaraz. I bez tych finasowych rygorów. Miasto oszalało ogłaszając takie wymogi, a ludzie którzy w to wejdą, bądą żałowali deczji bardzo szybko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS widać stawiałby blok na bloku. Ciekawszy program oferuje PSL: Lubelskie PSL kusi mieszkańców Śląska działkami za 1 zł i projektami domów. Kwestia, że nie powinni tylko uderzac do mieszkańców Śląska, bo w Zagłebiu Ruhry tez mozna znaleźć specjalistów w tej dziedzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis = Bloki.  PSL = Domy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pchają sie biedaki hehe śmieje sie z plebsu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 40metrowe mieszkanie place 500zl rata kredytu (kredyt dostalem przy umowie na najnizsza krajowa oraz dzieki programowi mieszkanie dla mlodych - bez wkladu wlasnego) plus 250 zl (czynsz i wszystkie media, woda, prad, gaz - nowe budownictwo na ul. A. Fedorowicz) razem wychodzi 750zl/mc i mieszkanie po spalcie kredytu bedzie moje.W Mieszkaniu +, 870zl + prad i nigdy nie bedzie moja wlasnascia:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Psl = domy"... komu docie? 8 lat tylko sobie dawaliscie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 40metrowe mieszkanie place 500zl rata kredytu (kredyt dostalem przy umowie na najnizsza krajowa oraz dzieki programowi mieszkanie dla mlodych - bez wkladu wlasnego) plus 250 zl (czynsz i wszystkie media, woda, prad, gaz - nowe budownictwo na ul. A. Fedorowicz) razem wychodzi 750zl/mc i mieszkanie po spalcie kredytu bedzie moje.W Mieszkaniu +, 870zl + prad i nigdy nie bedzie moja wlasnascia:/ Czyli to takie TBS +
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się plebs nie pcha, najpierw rodzina i znajomi prezydenta, potem klakierzy a na koncu wy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jj napisał:
Za 40metrowe mieszkanie place 500zl rata kredytu (kredyt dostalem przy umowie na najnizsza krajowa oraz dzieki programowi mieszkanie dla mlodych - bez wkladu wlasnego) plus 250 zl (czynsz i wszystkie media, woda, prad, gaz - nowe budownictwo na ul. A. Fedorowicz) razem wychodzi 750zl/mc i mieszkanie po spalcie kredytu bedzie moje.W Mieszkaniu +, 870zl + prad i nigdy nie bedzie moja wlasnascia:/ Czyli to takie TBS +
 Chyba się mylisz, bo te mieszkania mają przechodzić na własność po iluść tam latach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cxcx napisał:
jj napisał:
Za 40metrowe mieszkanie place 500zl rata kredytu (kredyt dostalem przy umowie na najnizsza krajowa oraz dzieki programowi mieszkanie dla mlodych - bez wkladu wlasnego) plus 250 zl (czynsz i wszystkie media, woda, prad, gaz - nowe budownictwo na ul. A. Fedorowicz) razem wychodzi 750zl/mc i mieszkanie po spalcie kredytu bedzie moje.W Mieszkaniu +, 870zl + prad i nigdy nie bedzie moja wlasnascia:/ Czyli to takie TBS +
Chyba się mylisz, bo te mieszkania mają przechodzić na własność po iluść tam latach
 to wtedy będzie jeszcze większy czynsz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w napisał:
cxcx napisał:
jj napisał:
 Za 40metrowe mieszkanie place 500zl rata kredytu (kredyt dostalem przy umowie na najnizsza krajowa oraz dzieki programowi mieszkanie dla mlodych - bez wkladu wlasnego) plus 250 zl (czynsz i wszystkie media, woda, prad, gaz - nowe budownictwo na ul. A. Fedorowicz) razem wychodzi 750zl/mc i mieszkanie po spalcie kredytu bedzie moje.W Mieszkaniu +, 870zl + prad i nigdy nie bedzie moja wlasnascia:/ Czyli to takie TBS +
Chyba się mylisz, bo te mieszkania mają przechodzić na własność po iluść tam latach
to wtedy będzie jeszcze większy czynsz
 Cytuje: "Zgodnie z zapowiedziami, opłaty z opcją wykupu nie będą mocno obciążające. W przypadku mniejszych mieszkań i rodziny 3-osobowej wyniosą miesięcznie 890 zł, natomiast za duże mieszkanie 5-osobowa rodzina zapłaci 1100 zł." Wynika z tego, że ten czynsz który jest podany w artykule dotyczy wykupu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...