Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ojciec Witko uzdrawiał wiernych podczas mszy

Utworzony przez KK, 27 lutego 2009 r. o 15:40
 
Nie chce mi się wierzyc ze kosciół pozwala pracowac oszustowi na swoim terenie. Ten człowiek jest po prostu chory psychicznie.
 
to ty jestes chory psychicznie..."lekarzu" od siedmiu bolesci..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apostołowie otrzymali dar uzdrawiania. Ojciec Witko jest tego przykladem. Więc niech "lekarz" nie bluźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam Ojca Witko ale sądzę ,że jego kazania nie zawierają propagandy politycznej skoro jest mu ważne zdrowie ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kosciele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem tutaj ponieważ jakiś czas temu odsłuchałam na youtubie kazanie o. Witko. Były to wspaniałe i budujące słowa, których pragnę słuchać nieustannie. Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z tym co glosi ojciec - zachęcam do posłuchania i dopierow wtedy oceny ojca. Powiem tylko, że dziękuję Bogu za tego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Darku, uzdowicielem nie jest ksiądz tylko Jezus Chrystus za pośrednictwem Ojca Witko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury! Ojciec Witka jest żydem i mieszka obecnie w Czosnówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są różne zdania na temat uzdrowień. Zauważyłem, że ludzie żyją według dwóch różnych filozofii. Jedni wierzący w Boga kochają bliźnich, dobrze im życzą, każdemu pomogą. Są w tej grupie katolicy, kler, PIS. W drugiej grupie niewierzący są ateiści, komuniści, PO, Nowoczesna, Palikot,  Biedroń, Wiosna, żydzi, masoni - ci nienawidzą innych, źle im życzą, oszukują i ciagle muszą mieć wroga, ponieważ sami niewiele sobą przezentują więc są głosni i szukają wrogów (zgodnie z zasadą krowa która dużo ryczy mało mleka daje). Ludzie prymitywni tzn ateiści nie są w stanie inteligentnie myśleć im wystarczy do życia pół litra i pęto kiełbasy. Ciemnogród ateistyczny nie jest zdolny do wyższych uczuć. To prymitywy wystarczy czytać ich chamskie wpisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ludzie....Ci co źle oceniają sami potrzebują pomocy , I tylko brak wiary w to,że Chrystus przez człowieka może pomóc, tworzy barierę .Ja byłem na mszy z żoną, która była chora nowotwór.. jest zdrowa.wierzcie lub nie..Ale udział we mszy św z udziałem ojca  Witko poprostu pomógł I chwała Bogu i Jemu. Nie wolno oceniać kogoś tylko dlatego że mamy inne przekonania..Polak Polakowi wilkiem jest..Ludzie trochę pokory i wiary!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musisz wiedzieć niedowiarku ze uzdrowienia się dzieją ale także musisz wiedzieć ze to naszPan Jezus uzdrawia przez wybranych przez siebie ludzi i nie zawsze kapłani czasami i przez świeckich Witko czy Ty chcesz czy nie jest właśnie między innymi taka osoba przez którego ręce uzdrawia Jezus To nie osoby maja moc uzdrawiania a Jezus Amen 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 16 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...