Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opozycja kontra projekt budżetu

Utworzony przez samorządowiec, 24 stycznia 2008 r. o 07:46
Gość napisał:
Litwiniuk u ministra Sawickiego Młody międzyrzecki polityk PSL został szefem Gabinetu Politycznego Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. I od razu rzucono go na głęboką wodę - w sobotę musiał utworzyć sztab kryzysowy w związku z wystąpieniem w Polsce ogniska ptasiej grypy. Litwiniuk ma 27 lat. Pochodzi z Międzyrzeca Podlaskiego, gdzie skończył LO. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, robi tam doktorat. Działalność społeczną rozpoczął już w ruchu samorządów uczniowskich, potem kształcił się w Szkole Działań Obywatelskich Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka oraz w prestiżowej Szkole Młodych Liderów Społecznych i Politycznych (jako stypendysta Kredyt Banku). Od 1999 r. należy do Polskiego Stronnictwa Ludowego, ma poparcie posła Franciszka Jerzego Stefaniuka. W latach 2000-2003 pracował w Naczelnym Komitecie Wykonawczym PSL. Tam po raz pierwszy jego szefem był Marek Sawicki, dzisiejszy minister rolnictwa. Litwiniuk od pięciu lat jest radnym powiatu bialskiego, a w obecnej kadencji przewodniczącym Rady Powiatu. Nie wyklucza, że po przygotowaniu budżetu, zrezygnuje z tej funkcji. Kawaler. Właściciel 4 ha ziemi. Jeździ volvo S40.
Co Litwiniuk w ogóle jeszcze tu robi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
litwiniuk jest ok widzalem jak jadac sluzbowa oktawia chyba rzadowa na trasie do bialej na podwojnej ciaglej tam gdzie sa wypadki wyprzedzal na trzeciego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
litwiniuk jest ok
Czy Litwiniuk to DOBRY PAN?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy Litwiniuk to DOBRY PAN?
Tak. Jest dobrym panem. Kawler. Ma 4 ha ziemi. Jeździ Volwo S40. Robi doktorat. Stanowisko w MR. Członek (od urodzenia) PSL. W pierwszym pokoleniu inteligent. Wnuk komendanta OSP z Sitnego. Rolnik - polityk, neoliberał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.