Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parczew na prochach

Utworzony przez bujac wora, 13 grudnia 2007 r. o 17:58
Sąd, Konfidenci, psy to jedna banda przeciwko kurestwu i JP propaganda EMA psy je***e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy nas nie złapiecie i nigdy nie ukarzecie!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idz sie dziecko lepiej uczyć a nie osmieszasz się na forum publicznym nieznajomością zasad ortografii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA MYŚLAŁEM ŻE TAM TYLKO MUSZTARDĘ ZAŻYWAJĄ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musztarda nie powoduje zaniku szarych komórek w odróżnieniu od tego gówna które biorą. Brawo panowie policjanci, trzeba walczyć z tym procederem wszelkimi sposobami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebac pier***onych konfidentow i pier***onych psiarzy !!!!!!!! nie dacie nam rady niegdy wam sie nie uda nas zalapac i zlamac !!!! bedziemy kryc swoich ZIOMKOW !!! H.W.D.P pier***ONYM KONFIDENTOM H.W.D.P je***YM Sku***ELOM H.W.D.P je***YM PSOM POLICYJNYM !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier***ić to jebać policje H.W.D.P psom ....konfidenci je***i ...........pier***ić psiarzy ......H.W.D.P TRZYMAJMY SIE RAZEM .....NIEDAMY SIE ZŁAMAĆ ....PSOMMMM.H.W.D.P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Musztarda nie powoduje zaniku szarych komórek w odróżnieniu od tego gówna które biorą. Brawo panowie policjanci, trzeba walczyć z tym procederem wszelkimi sposobami.
masz cos ku*** do nas ????? robimy co chcemy palimy co chcemy a tobie h** do tego!!!!!!!! H.W.D.P JEBAC POLICJE H.W.D.P pier***ENI PSY!!!!!!! NIGDY NAS NIE ZLAMIECIE I NIE ZLAPIECIE PORZEGNAJCIE SIE Z TA MYSLA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie potrafisz poprawnie zdania napisać a próbujesz udawać, ze taki z ciebie cwaniak? I na takich są sposoby. ;)Narkotyki czy alkohol są fajne ale też do czasu, później nie jest już super jednak żeby to wiedzieć trzeba umieć myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie potrafisz poprawnie zdania napisać a próbujesz udawać, ze taki z ciebie cwaniak? I na takich są sposoby. ;)Narkotyki czy alkohol są fajne ale też do czasu, później nie jest już super jednak żeby to wiedzieć trzeba umieć myśleć.
w przeciwieństwie do ciebie umiem myśleć !!!! a tobie h** do tego jak pisze zdania jeb sie !!!!!!!! na NAS nie ma sposobu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybyś umiał/a myśleć to byś wiedział/a jak się poprawnie mówi i pisze po polsku, a tak tylko się ośmieszasz pokazując swoje prostactwo i ubogie słownictwo. heheheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chomik 22:06:17 powiedzialem tylko o srodzie wiec nie pier*** ze caly tydzień ale do tego chociarz sie przyznaje ze ja dzika wkopalem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S.K napisał:
chomik 22:06:17 powiedzialem tylko o srodzie wiec nie pier*** ze caly tydzień ale do tego chociarz sie przyznaje ze ja dzika wkopalem
I po ch** pier*** ze ja tak napisalem !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S.K napisał:
chomik 22:06:17 powiedzialem tylko o srodzie wiec nie pier*** ze caly tydzień ale do tego chociarz sie przyznaje ze ja dzika wkopalem
No , bo o srodzie tak ale jego ta sprzedal moze ktorys zwas, bo nappewno nie ja , i jego numer byl w twoim telefonie do S.K
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak chceszto ja ta rozmowe z toba mam na archiwum moge ci pokazac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEST RYZYKO JEST ZABAWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEST RYZYKO JEST ZABAWA- DO ZWAŁY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Musztarda nie powoduje zaniku szarych komórek w odróżnieniu od tego gówna które biorą. Brawo panowie policjanci, trzeba walczyć z tym procederem wszelkimi sposobami.
TY ku*** JEST RYZYKO JEST ZABAWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za ryzyko? Ze cie złapią i dostaniesz wyrok? Jak szukasz mocnych wrażeń to spróbuj sportów ekstremalnych a nie wyskakujesz z takim byle czym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Musztarda nie powoduje zaniku szarych komórek w odróżnieniu od tego gówna które biorą. Brawo panowie policjanci, trzeba walczyć z tym procederem wszelkimi sposobami.
POWINELI CHŁOPACZYNE ZA HHHH**********JJJJJJJJJJJJJJ A NIE WINE!!!!!!!!!!!!!!! ZNOWU WKU******RWIĆ MNIE MUSIAŁY JEB***ANE ŚWINIE... JEB*AĆ ICH TO WSPÓLNA SPRAWA!!!!!! !!!!!!!!MAMY PRAWO DO SZCZEŚCIA LECZ NIE MAMY SZCZEŚCIA DO PRAWA!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...