Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paskudy: Skuterem wjechał w furmankę

Utworzony przez Zgret 2000+, 5 czerwca 2010 r. o 18:55
A co z koniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cham na chamie... nogę łamie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Re . Cham... Koń nie może się wykasztanić ,bo się nażarł buraków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A koń chłopowi uciekł. ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam jedno zdanie co do powodzi to nikt tego nie morze przewidzieć ale co do wyborów to powinna być solidarność jak oni do powodzian cyt'miałem przyiemność być na zalanych terenach wyp..... marszałka i niech mi ktoś powie że polska jest polsko a polak nie stracił wiary w Polskę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.lewicowo.pl - Portal poświęcony tradycjom polskiej lewicy demokratycznej, patriotycznej i nie komunistycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam: Strażacy naprawde szybko przyjechali, ale jest błąd w artykule, bo ja po zderzeniu wylondowałem na furmance i jeszcze ze 100m jechałem na niej a nie tak jak napisane jest, że położyli mnie na niej.Wracam do zdrowia pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że Pan żyje. Czy już teraz trochę wolniej Pan jeździ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dobrze, że Pan żyje. Czy już teraz trochę wolniej Pan jeździ?
Pędkość przy tym wypadku ok.50km/h, tu nie chodzi o prędkości rozwijane, tylko rozwagę -Także chłopaki jak jedziecie przez wioskę to uważajcie tam najwięcej przeszkód mało przewidywalnych-koń ,krowa,pies,kora,pijaczki...w mieście chociarz porządek jest bo czerwone to każdy stoi inic pod koła nie wpada.A motorem i tak będe jeździł-takie hobby.Pozdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja mam jedno zdanie co do powodzi to nikt tego nie morze przewidzieć ale co do wyborów to powinna być solidarność jak oni do powodzian cyt'miałem przyiemność być na zalanych terenach wyp..... marszałka i niech mi ktoś powie że polska jest polsko a polak nie stracił wiary w Polskę
Marny z ciebie niedouczony Polak napiszę Ci z dużej litery jak nie wiesz.A morze to może być np.Czarne , Śródziemne czy nasze Bałtyckie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weź się do nauki napisał:
Marny z ciebie niedouczony Polak napiszę Ci z dużej litery jak nie wiesz.A morze to może być np.Czarne , Śródziemne czy nasze Bałtyckie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...