Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PKS Biała Podlaska grozi likwidacja

Utworzony przez chłop ze wsi, 25 marca 2011 r. o 18:48
Niech przyjadą do Kraśnika.Popatrzą i nie lamentują.U nas PKS nie ma od dawna a prywatna komunikacja jeździ po wsiach o których nawet nie wiedziałem że w pobliżu istnieją.Nie martwcie się.Przyroda nie zna próżni apaństwowe firmy niestety muszą upaść bo są to worki bez dna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzkie przyzwyczajenie do firmy ktora ich wozila od wielu wielu lat. Teraz jezdza busy szybkie i tanie. z terespola do bialej jedzie pol godziny szybciej niz PKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Czytelnicy, odpowiedzcie mi na jedno pytanie, dlaczego kierowca w pks-ie ma auto na olej napędowy, a na stacje paliw zajeżdża tylko po zapach do samochodu??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prywatna komunikacja jedzie szybko i niebezpiecznie i wcale nie taniej. Na mojej trasie za kurs Gardenem płaci się 1 zł drożej niż za kurs PKSem.A jak PKS upadnie to dopiero będą kosmiczne ceny.Ale ludzie sami będą sobie winni bo zamiast jechać autobusem wolą czekać na gardena i jechać w ścisku i smrodzie z narażeniem życia, bo kierowcy zachowują się jakby wieźli kartofle nie ludzi.Zachowują się arogancko wobec pasażerów i są bardzo nieodpowiedzialni,łamią zasady i przepisy ruchu drogowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powoli,ale systematycznie widać jak na dłoni zarządzanie PKS-em przez PSL!!! Efekty były wiadome kiedy nastąpiła absolutna dążność przejęcia PKS-u przez urząd marszałkowski.Teraz przychodzi etap następny tj.upadłość zakończona przejęciem majątku za symboliczną złotówkę przez hazardzistow i gumofilcowych.Brawo ,tak trzymać,to bilet zdrożeje o 100 % jak cukier ! To są typowe efekty władzy w/w tj.PO-PSL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puławski pka przejął powiat i też bida z nędzą. zmieniła się władza i zmieniła się koncepcja. po co ratować jak można sprzedać i zarobić na ładnym kawałku ziemi w centrum miasta. a ludzie, pracownicy- co to ich obchodzi. liczy się pieniądz, nie ludzie. prywaciaże biorą 7 zł za 50 km do lublina i wcale nie jadą szybciej jak busy pks. a tam bilet kosztuje 6,5. ja zawsze jeżdżę pksem, bo tak kierowcy są kulturalni i grzeczni. dbają o bezpieczeństwo. nigdy się nie bałam jeżdżac pksem, a z prywatną komunikacją bywało różnie. szczególnie rano i ok 14-15 jest straszliwy ścisk, bo ludzi upychają gdzie tylko się da. kiedyś naliczyłam 17 osób stojących w przejściu. nawet nie chcę myśleć, co by się stało gdyby doszło do wypadku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pośle Abramowicz dlaczego nie walczy pan o PKS. Czy nie ma możliwości im pomoc. pan już dawno wiedział o tej sytuacji i zbierał podpisy pod pociągami do warszawy. Nie tylko tablice są obowiązkiem posła ale i bronienie ludzi pracy w BP. Pan nie musi jeździć autobusami po okręgu jeździ pan piękny czarny autem i chyba bardzo drogim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie prawdy o swoim przedsiębiorstwie załoga PKS nie zna lub istnieje grupa pracowników ( czytaj TW ),której jest zadaniem doprowadzić przedsiębiorstwo PKS do upadłości . Aby uratować miejsca pracy pracownicy powinni przejąć kontrole nad przedsiębiorstwem pozbyć się TW ZASTOSOWAĆ AGRESYWNĄ walkę o pasażera , rozwinąć wszelaką dzialalność, na terenie bazy z wykorzystaniem starych autobusów. wykorzystać nabyte doświadczenia w PKS oraz inwencje mechaników SO pieniądze stoją na przystankach i czekają w domu na ciekawe propozycje, nie czekajcie na cud PS kto ostatni zgasi światło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam w pks-ie bialskim trzeba dobrze i skutecznie przeprowadzić kontrole finansową gdyż jak doskonale pracowinicy firmy tej wiedzą księgowa pani R fajnie zarządza kasą firmy przy pomocy fenomenalnego zięcia kierownika so pana S , który to się buduje i ostatnio zrobił sobie zakupy do domu na konto tej firmy!!!!PAMIĘTAJCIE ŻE NIE PIERWSZE I NIE OSTATNIE!!!!!!!!!!A WŁAŚNIE PANI RRRR JAK PANI JUBILEUSZÓWKA???? JUŻ WZIĘTĄ?????? A mądry kierownik osobówki T u niego rozwój firmy transportowej to zawieszanie kursów!!!!!!!!! Genialne!!!!!!!! poprostu oskar biznesu należy się zarządowi tej firmy!!!!! Przyznajcie sami ani nie ma dobrego gospodarza i mądrej księgowej i nie będzie tej firmy gdyż zarząd wie doskonale gdzie kasa zniknęła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pekaesiaku. Wzywasz posła opozycji Abramowicza do działania, posła który nie ma wpływu ani na władze bialskiego PKS-u , ani na Marszałka, ani na wójtów, a zapomniałeś zupełnie o tych którzy doprowadzili PKS do tej sytuacji: pośle Żmijanie, senatorze Bergierze, pośle Stefaniuku. To PO-PSl -owski wojewoda mianował prezesa, to PO skierowała do Rady Nadzorczej działaczy PO z Białej Podlaskiej. To PO-PSL rządzi województwem i to ci ludzie a nie Abramowicz odpowiadają za to, że Marszałek zamiast znaleźć menadżera który wdroży program naprawczy woli ogłosić upadłość. Na marginesie bardzo ciekawe komu i za ile syndyk sprzeda majątek? To Marszałek z PSL, starosta z PSL , wójtowie z PSL odpowiadają za to, że nie chcą dofinansować nierentownych kursów do wsi w naszym powiecie co jest ich obowiązkiem wynikającym z ustawy o samorządach ( maja zapewnić transport publiczny). To Marszałek odpowiada za to, ze tak układa rozkłady jazdy aby tuż przed Busem PKS-u na rentownych trasach jechał bus prywatnej firmy. Ciekawe czy te prywatne firmy będą jeździły na nierentownych trasach do malutkich wsi ( połączenia dające ludziom ubogim kontakt ze światem) ? Jeździł PKS i obowiązkiem władz było zadbać aby te połączenia były. Ponad trzy lata rządzi nieudolnie Polską koalicja PO-PSL. Na każdym spotkaniu, w każdej audycji za swoje porażki duet PO -PSL obwinia PiS . Może już dosyć tej hucpy. Uderzcie się we własne piersi i zajmijcie podstawowymi problemami zwykłych ludzi. I od.........cie się od Abramowicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adresy i nazwiska zostały podane. Czy już wiadomo, kto przewiózł się kosztem szarych zwykłych ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po upadku PKS ktoś podstawiony go kupi za grosze i będzie wszystko cacy. Dalej będzie przewoził ludzi, pracownicy będą zarabiali najmniejsze głodowe stawki. I to jest kapitalizm i demokracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=4sTeQjsPn64
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie rozumiem jednej rzeczy. Do Warszawy lub z Warszawy PKS zawsze jest więcej chętnych do przejazdu niż miejsc, bo kursują tam busy. Nie raz byłem świadkiem jak dużo ludzi zostawało, bo nie mieścili się. Zresztą przyznają to sami kierowcy PKS. A na wsie, gdzie jedzie 5 osób w jedną stronę, a w drugą autobus wraca pusty jadą duże stare autosany, które palą pewnie ze trzy razy więcej paliwa niż taki busik. Czy ktoś mi może wytłumaczyć, gdzie tu jest logika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żmijan i jego ludzie w radzie nadzorczej PKS-u nie mają czasu zajmować się jakimś tam państwowym zakładem i jego pracownikami bo walczą z ludźmi Bergiera o wladzę w bialskiej PO. Na razie wygrywa Żmijan który powyrzucał swoich przeciwników z PO i zawiesił bialskie struktury. Chłopaki z PO rozgrywają mecz a kilkaset ludzi idzie na bruk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie rano musza jechac 3 autobusy pksu zeby wszyscy sie zmiescili, ciekawe skad garden wezmie w jedno miejsce 7 czy 8 busów jak pks nie bedzie. Prywaciarze po jakis dziurach napewno nie beda jezdzic. Biala sie zakorkuje jak wiekszosc bedzie samochodami jezdzic. Szkoda pksu bo mają pare fajnych autobusow ktorymi sie przyjemnie szybko i bezpiecznie jezdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro prywaciarze jeżdżą do Terebeli to znaczy że pojadą praktycznie wszędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za zdjęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy ludzie gadacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...