Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pluli i położyli się na podłodze w komendzie, bo dostali mandaty

Utworzony przez maxi, 18 sierpnia 2010 r. o 18:39
a nie mogli ich zamknąć do wytrzeźwienia jakaś paranoja tak można
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest efekt stanu i poziomu naszego sądownictwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he uderzyl glowa i przyszedl ze skarga ale to ze uderzyl glowa jest pewnie z relacji psow co mieli slozbe wtedy...A prawda jest napewno taka ze obili goscia i tak sie tlumacza ze sam to zrobil zreszta to norma i pewnie 100 innych psow przypadkowo to widzialo:)))ku....wa jedna pier....ona banda nacpanych bezmozgowcow co tylko potrafia doj....ac komus jak jest ich conajmniej 3 na jednego a jak juz ktorys przypadkowo oberwie w nos to zaraz zwolnienie powyzej 7 dni i wielkA afera....JE.......AC WAS PSY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
he he uderzyl glowa i przyszedl ze skarga ale to ze uderzyl glowa jest pewnie z relacji psow co mieli slozbe wtedy...A prawda jest napewno taka ze obili goscia i tak sie tlumacza ze sam to zrobil zreszta to norma i pewnie 100 innych psow przypadkowo to widzialo:)))ku....wa jedna pier....ona banda nacpanych bezmozgowcow co tylko potrafia doj....ac komus jak jest ich conajmniej 3 na jednego a jak juz ktorys przypadkowo oberwie w nos to zaraz zwolnienie powyzej 7 dni i wielkA afera....JE.......AC WAS PSY
Chybi oklepali wary, masz przykre wspomnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
starszy aspirant napisał:
Chyba ci oklepali wary i masz przykre wspomnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestan szczekac psie bo sie udlawisz ty pajacu jestes taka sama szamato jak 90 procent was wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
Przestan szczekac psie bo sie udlawisz ty pajacu jestes taka sama szamato jak 90 procent was wszystkich
Siomik czy masz coś konkretnie do mnie, czy tylko Policja Cię zgarnęła jak po pijaku niszczyłeś przystanek ? Następnym razem nie pij jak masz słaba głowę, a masz co widać po głupstwach jakie wypisujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
starszy aspirant napisał:
Siomik czy masz coś konkretnie do mnie, czy tylko Policja Cię zgarnęła jak po pijaku niszczyłeś przystanek ? Następnym razem nie pij jak masz słaba głowę, a masz co widać po głupstwach jakie wypisujesz.
Mam zle wspomnienia i dlatego wiem jak jest z tymi co to niby sie sami porozbijali..A ty jak jestes psem to hak ci w srak a jak jestes jakims pier....nym spoleczniakiem to sie powies...baranie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
Mam zle wspomnienia i dlatego wiem jak jest z tymi co to niby sie sami porozbijali..A ty jak jestes psem to hak ci w srak a jak jestes jakims pier....nym spoleczniakiem to sie powies...baranie
Wiem, wiem niewinny byłeś, a jak winny to z powodu ojca pijaka i biedy i kradłeś aby przeżyć. Uczciwy, porządny obywatel i tylko ta gadka jakby ktoś gównem bryzgnął po nogawkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
starszy aspirant napisał:
Wiem, wiem niewinny byłeś, a jak winny to z powodu ojca pijaka i biedy i kradłeś aby przeżyć. Uczciwy, porządny obywatel i tylko ta gadka jakby ktoś gównem bryzgnął po nogawkach.
Jak nieznasz mojej sytuacji rodzinnej i przeszlosci to zamknij pysk psie...Ale ja wnioskuje po twoich wypowiedziach i wykonywanej pracy ze wykozystywal cie sexualnie ojciec i starsi bracia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze; Jak byli pijani to dlaczego dostali mandaty. Po drugie; Wszystkie kamery w komendzie są do wglądu, można przejżeć i zabezpieczyć materiał. Jak zasługiwali to dostali w nosa i tak powinno być. Gównażeria.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
starszy aspirant napisał:
Wiem, wiem niewinny byłeś, a jak winny to z powodu ojca pijaka i biedy i kradłeś aby przeżyć. Uczciwy, porządny obywatel i tylko ta gadka jakby ktoś gównem bryzgnął po nogawkach.
o patrzecie, troskliwy tatus sie znalazl na złodzieju czapka gore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mialo byc patrzcie bo sie zaraz baran po ledwo skonczonym liceum przyczepi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Policja wypuszcza awanturników spokojnie do domu z zaplutego przez nich pomieszczenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poll napisał:
To Policja wypuszcza awanturników spokojnie do domu z zaplutego przez nich pomieszczenia?
no masz ! jak sprzedali kilka wiadomosci, to jeszcze ich w d*** pocalowali i do domu odwiezli przeciez sukces policji to w 95% czysty przypadek, w 4% konfidenci a 1% im sie nawet uda hehehe. no ale skoro biora do prewencji po byle zawodowkach, a awansujesz po rocznym liceum, to co sie dziwic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
Jak nieznasz mojej sytuacji rodzinnej i przeszlosci to zamknij pysk psie...Ale ja wnioskuje po twoich wypowiedziach i wykonywanej pracy ze wykozystywal cie sexualnie ojciec i starsi bracia..
To tutaj Cię boli wykorzystywali i gowna nie trzymasz, stąd te bluzgi, no i kraść musisz bo nie ma sprawiedliwości i życie Cię skrzywdziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
r.o.b. napisał:
no masz ! jak sprzedali kilka wiadomosci, to jeszcze ich w d*** pocalowali i do domu odwiezli przeciez sukces policji to w 95% czysty przypadek, w 4% konfidenci a 1% im sie nawet uda hehehe. no ale skoro biora do prewencji po byle zawodowkach, a awansujesz po rocznym liceum, to co sie dziwic
Dobrze że podstawówkę skończyłeś dzięki temu możesz deb***ne posty pisać bo cię nauczyli czytać i pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
Mam zle wspomnienia i dlatego wiem jak jest z tymi co to niby sie sami porozbijali..A ty jak jestes psem to hak ci w srak a jak jestes jakims pier....nym spoleczniakiem to sie powies...baranie
powimmi obić gęby takim d**** jak ty za sam wygląd i samo myślenie o wandaliźmie. Mogli by mi nawet potrącać połowę z poborów na tego typu działania, ty dziecko okaleczone psychicznie przez los.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inga napisał:
powimmi obić gęby takim d**** jak ty za sam wygląd i samo myślenie o wandaliźmie. Mogli by mi nawet potrącać połowę z poborów na tego typu działania, ty dziecko okaleczone psychicznie przez los.
Cipka z rana nie swędzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy pan moderator nie może usuwać takich chamskich postów ? samo wykropkowanie nie zamyka głosu deb***owi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...