Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po tragicznym pożarze mieszkańcy lokali komunalnych zaczynają się bać

Utworzony przez end rju, 5 stycznia 2012 r. o 11:18
Brak troski o mieszkańców miasta, był wielokrotnie sygnalizowany na tym i innych forach oraz w tekstach drukowanych w Słowie czy też dzienniku wschodnim. Mieszkańcy zaczynają się bać, lipna pomoc społeczna, lipne przeglądy stanu technicznego lokali komunalnych..., lipne przetargi w spółkach komunalnych obsadzonych w/g znanego w Białej klucza (sitwa) , co jeszcze ma się wydarzyć by nieudolna władza miejska została zastąpiona zarządem komisarycznym. Bialczanie obudźcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie komin, nie tlenek węgla, nie instalacja elektryczna- TYLKO ALKOHOL - tu leży problem. To normalne że popiół wypada. Jeżeli babcia miesiąc nie wybiera popiołu z pieca, bo jej się tyłka nie chce ruszyć z wyrka. Znam takie wiecznie chore panie które jeszcze 30 lat temu były umierająca a jak znam życie będą moimi kośćmi grać w palanta. Na Moniuszki to każdy lump regularnie czyści (płucze) tylko swoją gardziel, płaczą że bieda... Na papierosy i alkohol mają, dzieci hurtem robić - też zdrowie mają - tylko do roboty brak siły. Co za pech...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...