Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podejrzany o zabójstwo 16-latki powiesił się w stodole

Utworzony przez Świdniczanin, 18 listopada 2008 r. o 17:59
Zaj. ebać psów! Jak można zabić dziewczynę!!!!!!!!!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że też takie rzeczy się zdarzają.. pozostaje modlić się za Gosię. i jeszcze mała uwaga do redakcji - odkąd pamiętam Msza Św. pisana jest z wielkiej litery, profesjonalizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asiasta napisał:
że też takie rzeczy się zdarzają.. pozostaje modlić się za Gosię. i jeszcze mała uwaga do redakcji - odkąd pamiętam Msza Św. pisana jest z wielkiej litery, profesjonalizmu.
Twoja modły nic nie dadzą.... no chyba że sprawisz że ona ożyja, bo jeśli nie to nie wypowiadaj się o modłach bo mnie mdli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym huja zajebała!!! no bez kitu jak tak można!!??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Twoja modły nic nie dadzą.... no chyba że sprawisz że ona ożyja, bo jeśli nie to nie wypowiadaj się o modłach bo mnie mdli.
Mylisz się tej dziewczynie pomóc może tylko modlitwa, jeżeli tego nie rozumiesz to się nie wypowiaj. Śledztwa, sądy kary są potrzebne żywym jako namiastka sprawiedliwości żeby ukoić ból ale żaden wyrok nie będzie sprawiedliwy bo nie wróci jej życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona miał dobiero 16 lat..nie znałam jej ale dzisiaj w szkole w gimy płakałam bo mi jej teraz zal jej rodziny...;(( [*] Gosiaaa [*] ;((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisza o samych smierciach i wypadkach . . ja nie wiem co sie dzieje . . [*]dla dziewczyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli chodzi o to, że piszą tylko o śmierci i wypadkach to to są tematy, które mają "wzięcie" po prostu ludzie zwracają bardziej na to uwagę (takie psychologiczne uwarunkowania), natomiast jeśli chodzi o to co się wydarzyło to rzeczywiście straszna tragedia, która pokazuje do czego bywa zdolna dzisiejsza młodzież, która jest wychowywana bezstresowo i którym na wszystko się pozwala jak widać nie prowadzi to do niczego dobrego bo przez to ta dziewczyna nie żyje, ale niech rodzice dalej żyją w przeświadczeniu, że dziecku można wszystko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi dziewczyny, a tego co jej to zrobił nie żałuję, gdybym był jej bratem i wiedział kto to zrobił zabił bym go też, a że się powiesił to to jest ciota i tyle, nie miał co robić to po jakiego się czepiał tej bezbronnej dziewczyny, Widziałem ją kilka razy u dziadków, którzy mieszkają w mojej miejscowości... była taka spokojna cicha i fajna... szkoda mi jej [*] zapamiętam ją do końca życia [*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za s.... najprościej było sie powiesić jak dla mnie to powinien cierpieć potworne katusze mam nadzieje że spotkam go w piekle!!!!!!!
Ostatnio edytowany 20 listopada 2008 r. o 08:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie był naćpany i nachlany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się składa że samobójstwo tego chłopaka nie miało nic wspólnego z tym co się stało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skad wiesz ze nie mialo ja bym tez sie powiesil jak bym zrobil takie cos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam ze był winny i sam sobie wyznaczył śmierć za śmierć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrzuty sumienia go zabiły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli nie wiecie jak to dokładnie było to nie posądzajcie tego chłopaka, nie znam ani tej dziewczyny ani tego chłopaka ale z tego co słyszałam to ten chłopak miał też jakieś obrażenia na ciele. zanim coś napiszecie to przemyślcie to. [*]......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, tragedią jest to co się stało, dokąd zmierza ten świat? ale też jesteście troche smieszni. jesli chodzi o tego chlopaka co sie powiesił. teksty typu ' zabiłbym ch***" darujcie, bo zal. PODEJRZANY a nie OSKARZONY. najpierw czytaj, pomysl 100 razy a potem się wypowiedz. chalture odwalacie jakich mało. śmierć jest śmiercią, a jesli się okaze ze to nie ten Paweł? to co? nie kończe dalej rzeczy która prawdopodobnie się nigdy nie wyjasni, i poprostu... uszanujcie to chwilą ciszy i zadumy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam tego chłopaka ale nie wiem czy był zdolny coś takiego zrobić... pisze "podejrzany" a nie "morderca Małgosi" a to jest wielka różnica. ;( jeszcze nic nie wiadomo a już krzyczycie ze byście go zabili... tu widać jacy jesteście. Zabilibyście to sami byli byście mordercami...także myśleć co piszecie. poza tym Paweł mógł mieć inne powody dla których odebrał sobie życie. ;( a może było zupełnie inaczej... nic nie wiadomo. więc nie gadajcie póki nie skończy się śledztwo... bo sami ku*** tej sprawy nie rozwiążecie. ;(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
być może Paweł chciał pomóc tej dziewczynie ale nie dał rady i sam oberwał. a powiesić się mógł z innego powodu. a z tego co wiem juz wcześniej napisał list że się powiesi [ale nie wiem na 100%]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośc napisał:
jeśli nie wiecie jak to dokładnie było to nie posądzajcie tego chłopaka, nie znam ani tej dziewczyny ani tego chłopaka ale z tego co słyszałam to ten chłopak miał też jakieś obrażenia na ciele. zanim coś napiszecie to przemyślcie to. [*]......
Co ty młodzieńcze bronisz bandyty? Są niezbite dowody, że ten gnój z takim okrucieństwem wyżył się na niewinnej dziecinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...