Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podstawówka w Międzylesiu do likwidacji

Utworzony przez Włodek z Kędzierzyna Koźla, 6 lutego 2008 r. o 14:06
Ach ta ekonomia!!!Szkoda szkoły,sam spędziłem w niej 8 lat i czuję do tej szkoły wielki sentymant.Liczę na wójta,przecież sam chodził do tej szkoły,a później przez kilka lat dyrektorował w niej.Myśle.że teraz stanie na głowie i zrobi wszystko,żeby ratować naszą starą,dobrą szkołę.Pozdrawiam mieszkańców Międzylasia i radnych Gminy Tuczna. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka niemota, jak wójt Litwiniuk niczego dobrego zrobić nie potrafi. Chyba, że wyasfaltować drogę do domu w którym mieszkają jego rodzice. Dziwię się mieszkańcom gminy Tuczna, że wybrali sobie na wójta takiego pajaca. Nie jest bowiem tajemnicą, iż Litwiniuka śmieją się wszyscy wójtowie z powiatu. Powodów tego jest wiele, jak chociażby jego zadziwiająca ignorancja, a także infantylna naiwność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pełni zgadzam się z pierwszą wypowiedzią. Wójt nic nie zrobił ani dla swojej miejscowości ani dla całej gminy. W gminie nie ma przeprowadzanych rzadnych inwestycji. Co więcej jest to jedyna chyba gmina która nie posiada własnej oczyszczalni ścieków ani wysypiska śmieci. Gdzie jest obiecany basen strażacki w Międzylesiu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podstawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.