Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pole dyskusji z Białą Samorządową

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2018 r. o 16:04 Powrót do artykułu
A będzie prezydent Stefaniuk ? Czy to dla niego "za niskie progi" żeby spotkać się z mieszkańcami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy będzie tradycyjny poczęstunek z gorzałą? Bo o suchym pysku gadać, to mogę do teściowej, z takim samym skutkiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pany ze zwykłymi mieszkańcami nie rozmawiają gdyż może się okazać że Ci  są mądrzejsi od nich. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ub. roku prezydent zorganizował kilkanaście otwartych spotkań dyskusyjnych, w różnych częściach miasta, szkołach i urzędzie. Można się było spotykać i dyskutować do woli na ważne tematy związane z miastem. Na ilu spotkaniach pojawił się Pan B. lub ktoś inny z tego stowarzyszenia? Odpowiadam: na żadnym. Dalszy komentarz zbędny :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Ewelino, a o spotkaniach jehowych kiedy zaczniecie pisać? Frekwencja i poglądy podobne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę zadać pytanie jaką kwotę otrzymają kościoły w Białej Podlaskiej -dofinansowania na ciepłe podłogi,żeby można było boso chodzić lub w papciach? Czy ta kwota nie może być przeznaczona na utworzenie zakładu np.przetwarzającego plastykowe butelki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" W ub. roku prezydent zorganizował kilkanaście otwartych spotkań dyskusyjnych, w różnych częściach miasta, szkołach i urzędzie. Można się było spotykać i dyskutować do woli na ważne tematy związane z miastem. Na ilu spotkaniach pojawił się Pan B. lub ktoś inny z tego stowarzyszenia? Odpowiadam: na żadnym. Dalszy komentarz zbędny :) " , Kolego pan prezydent nie był na tych śmiesznych spotkaniach, leczył wtedy rany po wyprawie na Białoruś, udawał prezydenta zastępca z PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...