Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policja czai się pod przedszkolem. Sprawdza, czy rodzice bezpiecznie przewożą dzieci

Utworzony przez Pelna POdziwu, 8 stycznia 2010 r. o 17:59
To se chłopaki znalazły godnych przeciwników. WIELKI SUKCES Policji. Gratulacje dla pomysłodawców akcji! A co, niech se społeczeństwo nie myśli, że wolno mu korzystać z wolności. Ważne, żeby było zgodne z prawem. Za Ziobry rekwirowali samochody pijanym, a za Tuska robią porządek z przedszkolakami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i narszcie !!! Barawo, brawo i jeszcze raz brawo !!! Taką drogówkę to ja rozumiem, a nie tylko predkość. Jeszcze życzyłbym sobie żeby drogówka zabrala się w końcu za jeżdżacych lewym pasem i zmieniajacych pas lub skręcających bez sygnalizacji kierunkowskazem. Bo to jest naprawdę bardziej niebezpieczne niz przekroczenie predkosci o 20 km/h na szerokiej dwupasmowej drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
No i narszcie !!! Barawo, brawo i jeszcze raz brawo !!! Taką drogówkę to ja rozumiem, a nie tylko predkość. Jeszcze życzyłbym sobie żeby drogówka zabrala się w końcu za jeżdżacych lewym pasem i zmieniajacych pas lub skręcających bez sygnalizacji kierunkowskazem. Bo to jest naprawdę bardziej niebezpieczne niz przekroczenie predkosci o 20 km/h na szerokiej dwupasmowej drodze.
Takie działania znacznie poprawią statystykę Policji, wykrywalność mandatowalność czy co tam jeszcze i to nie dziwi w tym kraju cudu gospodarczego, wysokiej średniej zarobków oraz kreatywnej księgowości - niech nam żyje PO lska PO d rządami jedynie słusznej partii. Tylko ludzie niedorośli i psioczą, słabo uświadomiony, zacofany, element. A propos średniej pewien ekonomista mówił jeśli ja zdradzam żonę dwa razy w tygodniu, a mój sąsiad wcale to średnio zdradzamy żony jeden raz w tygodniu, ale czy on ma z tego jakąś przyjemność ?
Ostatnio edytowany 8 stycznia 2010 r. o 21:16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trza komendanta w gemeraly poslac, bo ma wyniki... ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Takie działania znacznie poprawią statystykę Policji, wykrywalność mandatowalność czy co tam jeszcze i to nie dziwi w tym kraju cudu gospodarczego, wysokiej średniej zarobków oraz kreatywnej księgowości - niech nam żyje PO lska PO d rządami jedynie słusznej partii. Tylko ludzie niedorośli i psioczą, słabo uświadomiony, zacofany, element. A propos średniej pewien ekonomista mówił jeśli ja zdradzam żonę dwa razy w tygodniu, a mój sąsiad wcale to średnio zdradzamy żony jeden raz w tygodniu, ale czy on ma z tego jakąś przyjemność ?
Q...MAĆ.Czy Ty do wszystkiego musisz mieszać politykę?? Mają rację policjanci że wzięli się za to.Wiele razy widziałem na trasie jak jechał samochód a dzieciak stał między fotelami.W momencie zderzenia,wyleciał by przez przednią szybę jak z katapulty i potem był by płacz rodziców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
Q...MAĆ.Czy Ty do wszystkiego musisz mieszać politykę?? Mają rację policjanci że wzięli się za to.Wiele razy widziałem na trasie jak jechał samochód a dzieciak stał między fotelami.W momencie zderzenia,wyleciał by przez przednią szybę jak z katapulty i potem był by płacz rodziców...
Q - też kobieta. Myślisz że ta akcja rozwiąże problem tak jak karanie za jazdę po pijaku i zaostrzenie kar, to dlaczego tylu pijanych jeździ, a sam czy zabrałeś znajomemu kluczyki od samochodu gdy wsiadał nietrzeźwy za kierownicę? Myślisz że to powinien być priorytet akcji prewencyjnej Policji ? Zresztą niezapięte pasy i brak fotelika i to twoje wylatywanie przez szybę to raczej może nastąpić przy prędkości 100 km/h (na trasie jak sam piszesz ) niż 40 z przedszkola do domu. No i widzisz było bez polityki. Nie lubisz mnie tym serdeczniej cię pozdrawiam - Pawlak.
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2010 r. o 01:16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz z Pawlakiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
precz z Pawlakiem
pijaczyna, lokalny politykier czy tylko zwykły dureń ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...