Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polubicze Wiejskie: Mercedes dachował. 20-latek nie żyje

Utworzony przez bp.Inteligent, 28 sierpnia 2010 r. o 17:28
Gówniarz za kierownicą .Oto przyczyna wypadku. Proponuję prawo jazdy po 28 roku życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu nie znales go to nie oceniaj!!! pewnie sam nie masz ani prawka ani rozumu takze nie dziwie sie ze taki komentarz!!! takie cos kazdemu moze sie zdarzyc nawet najbardziej doswiadczonemu kierowcy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inteligent sie znalazl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szpan gówniarza - to przyczyna wypadku!szczęście, że nikomu krzywdy nie zrobił i dobrze że już nie zrobi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z niewyjaśnionych przyczyn... Pewnie na drodze dziura na pół pasa jezdni albo koleiny - to są te niewyjaśnione przyczyny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta droga to kilku kilometrowa prosta droga zrobiona kilka lat temu , wielu osób na tej właśnie trasie sprawdza ile to ich "maszyny" potrafią max. pojechać... to nie pierwszy i nie ostatni wypadek na tej trasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEROWNIK napisał:
gościu nie znales go to nie oceniaj!!! pewnie sam nie masz ani prawka ani rozumu takze nie dziwie sie ze taki komentarz!!! takie cos kazdemu moze sie zdarzyc nawet najbardziej doswiadczonemu kierowcy!!!
Ten miał prawko ale rozumu chyba nie miał co? Przydrożne drzewa rzadko atakują doświadczonych kierowców, ale bardzo często niedoświadczonych. Dziwne prawda? Skąd one to wiedzą który jest doświadczony a który nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEROWNIK napisał:
gościu nie znales go to nie oceniaj!!! pewnie sam nie masz ani prawka ani rozumu takze nie dziwie sie ze taki komentarz!!! takie cos kazdemu moze sie zdarzyc nawet najbardziej doswiadczonemu kierowcy!!!
hehehe, następny palant - prawo jazdy mam od ponad 20 lat, stłuczka - owszem była jak skacowany palant uderzył we mnie otwierając puszkę piwa i jednocześnie kierując, nigdy nie wsiadłem po piwie za kierownicę chociaż wypic piwko czy wódeczkę lubię ale nie w przeddzień kierowania samochodem, rozumu też mi nie brakuje, ale zastanawia mnie taki komentarz - nie wiem, kierowca notorycznie nawalony jeździ, bądź też notorycznie przekracza prędkośc i ma pretensje do wszystkich innych że teo nie robią... ni to się śmiac ni płakac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
palant,deb***-łatwo powiedzieć a co cwaniaczku jeśli złapał gume,pękł drążek itd.?a co byś powiedział gdyby to był twój syn? najpierw pomyśl co piszesz a potem chamuj językiem człowieku,bo inni gdzies teraz po nim placzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daniel napisał:
palant,deb***-łatwo powiedzieć a co cwaniaczku jeśli złapał gume,pękł drążek itd.?a co byś powiedział gdyby to był twój syn? najpierw pomyśl co piszesz a potem chamuj językiem człowieku,bo inni gdzies teraz po nim placzą
no to odwrócmy sytuację powiedzmy że poboczem by szło twoje dziecko to co byś kretynie powiedział?? tez byś bronil tego palanta? na pogrzebie swojego dziecka??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak prawdopodobnie zasnął za kierownicą. Na tym odcinku trasy widoczność wynosi ponad 0,5 km, więc nagłe zdarzenie nie wchodzi w rachubę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapomniałem dodac, że jakby jechał z prędkością w miarę przepisową (zauwaz idioto że nie powiedziałem przepisową bo byś zaraz wyskoczył ze nikt z taka prędkością nie jeździ) to nie stałoby się nic złego - skasowane auto ale kierowca by przeżył, masz jeszcze jakieś wątpliwości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZYTAM TE KOMENTARZE I SIĘ ZASTANAWIAM JAK MOŻNA PISAĆ TAK BEZMYŚLNIE O OSOBIE KTÓRA ZGINEŁA NIE NAM TO OCENIAĆ PAN BÓG WIE CO ROBI DZIĘKI BOGU NIKOGO NIE SKRZYWDZIŁ DLA RODZINY ZOSTAWIŁ BÓL ZASTANÓWCI SIĘ ZANIM NAPISZECIE JAKIEKOLWIEK OBELGI O OSOBIE KTÓRA ZGINEŁA, PRZECIEŻ MOŻE KTOŚ Z RODZINY TO PRZECZYTAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co zbędne komentarze... chlopak mlody szkoda.. glupie gadanie nic tu nie da [*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może na drodze pojawiła się sarna i chcąc ją minąć odruchowo odbił kierownicą. wystarczyło żeby jechał 100km/h to mogłoby być przyczyną dachowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacy wy wszyscy mądrzy jestescie. czy którys z was znał tego chłopaka?coś o Nim wie? jaki był? moze popełnił bład tylko on przypłacił życiem. czy żaden z was nie popełnia błędów?jak tak to po co te komentarze!!! on był wspaniałym człowiekiem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.......... napisał:
CZYTAM TE KOMENTARZE I SIĘ ZASTANAWIAM JAK MOŻNA PISAĆ TAK BEZMYŚLNIE O OSOBIE KTÓRA ZGINEŁA NIE NAM TO OCENIAĆ PAN BÓG WIE CO ROBI DZIĘKI BOGU NIKOGO NIE SKRZYWDZIŁ DLA RODZINY ZOSTAWIŁ BÓL ZASTANÓWCI SIĘ ZANIM NAPISZECIE JAKIEKOLWIEK OBELGI O OSOBIE KTÓRA ZGINEŁA, PRZECIEŻ MOŻE KTOŚ Z RODZINY TO PRZECZYTAĆ.
PAN BÓG WIE CO ROBI ???? pozbawiając życia???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesniak chcial poszpanowac marcedesem i sie doigral.dobrze ze nikogo nie skrzywdzil.dlaczego w Polsce wiesniaki kupuja takie stare a mocne samochody?W Londynie widzialem taki sam for sale za 1700?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bliski napisał:
jacy wy wszyscy mądrzy jestescie. czy którys z was znał tego chłopaka?coś o Nim wie? jaki był? moze popełnił bład tylko on przypłacił życiem. czy żaden z was nie popełnia błędów?jak tak to po co te komentarze!!! on był wspaniałym człowiekiem!!!
nikt nie kwestionuje tego że był wspaniałym człowiekiem, mówimy jedynie że kierowcą był do dupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniakiem to Ty sam jesteś Kris
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...