Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł Franciszek Stefaniuk-co o nim sądzicie ?

Utworzony przez mieszkaniec gminy, 15 stycznia 2011 r. o 17:09
drelow napisał:
O czym wy tu rozmawiacie? o jakimś durniu z drelowa?
Nie , my rozmawiamy o durniach którzy go popierają .Tylko nie rozumiemy dlaczego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawulon dla wszystkich, potem poparcie dla tych co przeżyja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FJ Stefaniuk pamiętam kilka bezpośrednich z nim spotkań. Znam go jeszcze z czasów komuny jak był w strukturach politycznych gminy Drelów. Janów Podlaski, otwarcie stacji paliw po remoncie. Dyrektor rejonu mówi do zebranych gości że kto ma ochotę może gratis zatankować. Nikt tylko Stefaniuk zatankował służbową Hondę!!! A ile dowcipnych komentarzy przy tym było jak wyszedł i pobiegł po samochód. Cóż franio jest niestety małym człowieczkiem i takim już pozostanie do końca. A z kim to on już w koalicji nie był i z komunistami i z platformą. To taka polityczna prostytucja kto da parę stołków z tym rządzimy. A całe to PSL a raczej ZSL bo ta powinno się nazywać bo z prawdziwym przedwojennym PSLm nie mają nic wspólnego, to można skomentować jednym stwierdzeniem "praca swoim ludziom" i nic poza tym. A cała praca w komisji śledczej to pokazała że Franio nie umie zadać niewygodnych pytań, bo nie chce się narazić nikomu. I o to chodziło koalicjantom żeby tak Franio pracował i głosował jak mu każą. Żenada i jeszcze w radiu się tym chwali a ta jego gadka o spokoju toż on chyba świętszy od naszego biskupa jest normalnie. Piszecie że Franio jest tu i tam a bo zawsze za darmo nażreć się i napić może. A poza tym fotka z biskupem nie zaszkodzi. Społeczeństwo jest jednak mądre jak mówi Franio bo do PE go nie wybrało! A może szkoda bo mając takich ojro-posłów ta unia szybciej by upadła. A gdyby wprowadzić okręgi jednomandatowe to FJS odszedł by w niebyt jak w eurowyborach. Jeszcze jedno spotkanie w Janowie Podlaskim w czasie jakiejś imprezy na mieście. Franio nagrody wręczał dzieciakom i między występami pogadaliśmy szczerzę trochę. Powiedziałem mu że już na niego nie będę głosował ani nikt z mojej rodziny po tym jak wszedł w sojusz z komuchami a on mi na to że to mu zwisa bo on z listy krajowej wchodzi. I taką oto mamy demokrację tfuuuu! Jak mawiał JK Mikke dup.okracja to jest i tyle! Szkoda że polska wieś nie ma godnych reprezentantów w sejmie. Bo o PSL to szkoda gadać. Sprzedawczyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JFS zapewnił swoim kolegom i znajomym odpowiednie stołki.Prosze się zastanowić co łączy te nazwiska:Litwiniuk , Filipiuk , Kostka , Gajewski , Grzyb , Michaluk i inni.Są to słudzy Jaśnie Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michaluk odpadł na wójta , ciekawe czy mu Franciszek robotę załatwi bo na sesji rady gminy Michaluk publicznie wyparł się PSLu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam że p. poseł F J Stefaniuk, mimo niskiego wykształcenia jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu.Nie można powiedzieć że nic nie robi dla regionu, gdyż dzięki jego działalności i wparciu dużo dobrego dzieje się w rejonie Międzyrzeca. Wymienię chociażby uratowanie przeznaczonego do likwidacji szpitala. Mam też nadzieję że przyjdzie z pomocą PKS-owi i my niezmotoryzowani mieszkańcy wsi położonych wokół Międzyrzeca nie pozostaniemy bez możliwości dojazdu do miasta, a nasze dzieci do szkół. O jego kompetencji może świadczyć też to że wybierany jest na to zaszczytne stanowisko od pierwszych wolnych wyborów. Pozdrawiam p. posła i życzę sił i zapału do dalszej pracy dla dobra wszystkich (także niezadowolonych) mieszkańców międzyrzecczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak a świstak siedzi i zawija sreberka...Stefaniuk i zgraja rządzą , minister Sawicki także z PSLu a świnie po 3,5zł/kg .Ludzie ta banda bawi się za nasze pieniądze a wy mówicie że jest dobrze ?!!!!Dopóki taki ciemnoelektorat popiera Stefaniuka i jemu podobnych to oni mogą spać spokojnie .My niestety nie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
Tak tak a świstak siedzi i zawija sreberka...Stefaniuk i zgraja rządzą , minister Sawicki także z PSLu a świnie po 3,5zł/kg .Ludzie ta banda bawi się za nasze pieniądze a wy mówicie że jest dobrze ?!!!!Dopóki taki ciemnoelektorat popiera Stefaniuka i jemu podobnych to oni mogą spać spokojnie .My niestety nie .
Jak większość jego towarzyszy,typowy koryciarz z PeSeLu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
Tak tak a świstak siedzi i zawija sreberka...Stefaniuk i zgraja rządzą , minister Sawicki także z PSLu a świnie po 3,5zł/kg .Ludzie ta banda bawi się za nasze pieniądze a wy mówicie że jest dobrze ?!!!!Dopóki taki ciemnoelektorat popiera Stefaniuka i jemu podobnych to oni mogą spać spokojnie .My niestety nie .
Nie kłam kolego że po 3,5. Ja sprzedaje po 4,3 plus VAT. Poza tym polecam lekturę, stron internetowych i czasopism fachowych gdzie są wykresy cen żywca wieprzowego z kilku lat wstecz, zobaczysz jak kształtowały się ceny oraz to kiedy sa najniższe a kiedy najwyższe, mówię tu o skali roku i skali lat. Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Nie kłam kolego że po 3,5. Ja sprzedaje po 4,3 plus VAT. Poza tym polecam lekturę, stron internetowych i czasopism fachowych gdzie są wykresy cen żywca wieprzowego z kilku lat wstecz, zobaczysz jak kształtowały się ceny oraz to kiedy sa najniższe a kiedy najwyższe, mówię tu o skali roku i skali lat. Polecam.
Wątek dotyczy posła, a nie świń. Świnie mogą poczuć się zniesmaczone towarzystwem takiego chlorofila z Drelowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Nie kłam kolego że po 3,5. Ja sprzedaje po 4,3 plus VAT. Poza tym polecam lekturę, stron internetowych i czasopism fachowych gdzie są wykresy cen żywca wieprzowego z kilku lat wstecz, zobaczysz jak kształtowały się ceny oraz to kiedy sa najniższe a kiedy najwyższe, mówię tu o skali roku i skali lat. Polecam.
A gdzie taka cena na świnie ? Chyba że masz na myśli wbc .Bo ja piszę o skupie żywca .Zresztą niedowiarków odsyłam na forum "Trzoda chlewna" do tematu "Ceny trzody" .A co do tematu o Stefaniuku ływak , karierowicz ,łyżwiarz (od słowa ślizgać się )i polityczna prostytutka .Wiąże się z tymi co płacą więcej .Dotrzymywał już towarzystwa SLD i PO .Ale jak mawiał Waldek Pawlak cyt."...koalicja trwa i trwamać "Albo jak śpiewał Freddie Mercury ..."orgia musi trwać ..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
A gdzie taka cena na świnie ? Chyba że masz na myśli wbc .Bo ja piszę o skupie żywca .Zresztą niedowiarków odsyłam na forum "Trzoda chlewna" do tematu "Ceny trzody" .A co do tematu o Stefaniuku ływak , karierowicz ,łyżwiarz (od słowa ślizgać się )i polityczna prostytutka .Wiąże się z tymi co płacą więcej .Dotrzymywał już towarzystwa SLD i PO .Ale jak mawiał Waldek Pawlak cyt."...koalicja trwa i trwamać "Albo jak śpiewał Freddie Mercury ..."orgia musi trwać ..."
Gzie, to tajemnica handlowa. Skoro lubisz dawać okradać się na skupach to Twoja prywatna sprawa. Rolnictwo to biznes jak każdy inny, żeby mieć dobra cenę trzeba dostarczyć towar odpowiedniej jakości. Zresztą, jak wspomniał przedmówca temat dotyczy zupełnie czego innego, choć pośrednio również rolnictwa. poniekąd macie racje, co do posła Stefaniuka i innych z tego ugrupowania. Pytanie co by było, gdyby nie byli w tej i poprzednich, trochę niezdrowych, koalicjach. Jak wtedy wyglądałoby polskie rolnictwo?. chyba nie najlepiej, tego również doświadczyliśmy, były rządy, nawet kilka bez PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem jestem za starym hodowcą trzody żebym nie miał rozeznania rynku .Jeśli nie chcesz podać nazwy zakładu to ja ci pomogę . 4,5 owszem na kontrakcie w Sokołowie gdzie za prosiaka trzeba dać 200 zł .Ewentualnie Starachowice albo PMB .Dolicz pasze , leki , robociznę , amortyzację budynku , paliwo , obsługę kredytu , upadki .Ja nie sprzedaję na skupie ale to nieistotne .Istotne jest to że winę za katastrofalny stan polskiego rolnictwa ponosi min.poseł Franciszek Stefaniuk .Jeśli wiedział że sobie nie poradzi jako poseł ze sprawami wsi to po co lazł do sejmu ?Dla mnie jest niepojęte że startował do parlamentu europejskiego nie znając żadnego języka obcego (może rosyjski ale to nie w Brukseli ).Potem pojedzie taki co ani be ani me za granicę a wy drodzy wyborcy płaćcie jeszcze za tłumacza .Poślij osła za nim posła .Wstyd i żenada panie Stefaniuk !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
Z całym szacunkiem jestem za starym hodowcą trzody żebym nie miał rozeznania rynku .Jeśli nie chcesz podać nazwy zakładu to ja ci pomogę . 4,5 owszem na kontrakcie w Sokołowie gdzie za prosiaka trzeba dać 200 zł .Ewentualnie Starachowice albo PMB .Dolicz pasze , leki , robociznę , amortyzację budynku , paliwo , obsługę kredytu , upadki .Ja nie sprzedaję na skupie ale to nieistotne .Istotne jest to że winę za katastrofalny stan polskiego rolnictwa ponosi min.poseł Franciszek Stefaniuk .Jeśli wiedział że sobie nie poradzi jako poseł ze sprawami wsi to po co lazł do sejmu ?Dla mnie jest niepojęte że startował do parlamentu europejskiego nie znając żadnego języka obcego (może rosyjski ale to nie w Brukseli ).Potem pojedzie taki co ani be ani me za granicę a wy drodzy wyborcy płaćcie jeszcze za tłumacza .Poślij osła za nim posła .Wstyd i żenada panie Stefaniuk !
Bez kontraktu, cena za prosiaka 7 plus VAT za kilogram. Co do znajomości języków obcych u naszych europarlamentarzystów to się z Tobą zgodzę w 100%, żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name=%26%2339%3BPiotr%2520Grochowski%2520Jan%25C3%25B3w%2520Pod%26%2339%3B timestamp='1295128447' post='423815'] FJ Stefaniuka pamiętam kilka bezpośrednich z nim spotkań. Znam go jeszcze z czasów komuny jak był w strukturach politycznych ZSL gminy Drelów. Janów Podlaski, otwarcie stacji paliw po remoncie. Dyrektor rejonu mówi do zebranych gości że kto ma ochotę może gratis zatankować. Nikt tylko Stefaniuk zatankował służbową Hondę!!! A ile dowcipnych komentarzy przy tym było jak wyszedł i pobiegł po samochód.[/quote] Migalski: Stefaniuk to szkodnik w komisji hazardowej 2010-04-09 - W komisji jest troje posłów, którzy walczą o prawdą. Jest też trzech, którzy walczą z prawdą. I jest poseł Stefaniuk, który prawdą się nie interesuje - ocenił na swoim blogu prace posłów z komisji hazardowej Marek Migalski. Według Migalskiego, Stefaniuk "marnuje miejsce w komisji, jest zbędny a nawet szkodliwy z punktu widzenia celów, dla których została ona powołana. W żaden sposób nie przyczynia się do poznania prawdy". Eurodeputowany dodał też, że "właśnie głos posła Stefaniuka zdecydował o tym, że nie dojdzie do konfrontacji Mariusza Kamińskiego z Donaldem Tuskiem". Tym samym nie zostaną też wyjaśnione sprzeczności i rozbieżności w zeznaniach obu świadków i nie da się określić, który z nich mówi prawdę, a który kłamie. Przy okazji Migalski stawie też tezę, że Stefaniuk poprze raport końcowy komisji zgodny z interesem politycznym Waldemara Pawlaka. - Poseł Stefaniuk zagłosuje tak, jak mu pryncypał nakaże, bez oglądania się na prawdę, a potem zniknie, żeby nie tłumaczyć się z takiej decyzji - wieszczy europoseł. JG http://www.wprost.pl/ar/191748/Migalski-Stefaniuk-to-szkodnik-w-komisji-hazardowej/ CZY MIGALSKI MIAŁ RACJĘ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drelow napisał:
Moje osiągnięcia to inna osobna sprawa,tu jest temat o pośle Stefaniuku a nie o mnie. Ani też nie o tych innych "moich",jak piszesz, posłach.Przypadkiem,wybacz,ale żadnego z nich nie znam.A ten Stefaniuk ,którego czasami w reżymowej tv pokazują,to jest zwykły dureń (określenie niekaralne,co stwierdził sąd w sprawie Walęsa - Kaczyński)i tyle.W Wolnej Polsce to taki prostaczek mógłby być najwyżej jakimś kierownikiem magazynu w Ciciborze a nie posłem Najjaśniejszej.
te facet jeszcze za PRLu byl przed zmiana nazwy tej pasozytniczej huby w Zjednoczonym Stronnictwie Ludowym ZSL,ktora miala reprezentowac interesy Polskich chlopow(wstepowali tam rowniez cynicy, ktorzy chcieli zrobic karierei udawali, ze nie sa w partii komuszej,ze sa lepsi,a profity i tak zbierali), a w rezultacie tylko sie wozila po wsiach i balowala udajac przyjaciol wsi.Tak jak w "Weselu" Wyspianskiego-"Pon sie boja we wsi ruchu Pon nas obsmiewaja w duchu"i tak co madrzejsi rolnicy sadzili, ze to jest to cos na ksztalt swidra, ni pies ni wydra.Partia ta byla zwiazana z przewodnia sila narodu (tak bylo w konstytucji)czyli z Polska Zjednoczona Partia Robotnicza. To byl jak oni glosili Sojusz robotniczo-chlopski, ktorzy prowadzil robotnikow i chlopow na krotkiej smyczy, zyjac z nich ponad stan.Po 89r.zmienili nazwe na PSL, Polskie Stronnictwo Ludowe beszczeszczac w jawny sposob swoja obecnoscia tradycje prawdziwego Polskiego Stronnictwa Ludowego.Jest taki przefarbowany karierowicz specjalnie nie wychylajacy sie, zeby mu nie przypomniano przeszlosci.Ten przefarbowany PSL z tamtymi czlonkami czeka zawsze na okazje, zeby sie zalapac na duzy kawal tortu.Najpierw byl w koalicji z komuna,pozniej z solidarnoscia i agentura bolka z nocna zmiana, on caly czas jest z interesownym Pawlakiem, Kalinowskim,Klopotkiem,Zelechowskim i tym lekarzem wojewoda mazowieckim, pozniej z postkomuna, pozniej z AWSem, dalej z postkomuna, u kaczora sie nie zalapali, teraz znow zostali judaszami przy PO.Kto mysli samodzielnie to wie, jaki Polacy powinni miec do nich stosunek,czyli jak do agencji towarzyskiej i jej klientow (plastikowe berlo mopa palikota).To tak w popierznym skrocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Migalski: Stefaniuk to szkodnik w komisji hazardowej 2010-04-09 - W komisji jest troje posłów, którzy walczą o prawdą. Jest też trzech, którzy walczą z prawdą. I jest poseł Stefaniuk, który prawdą się nie interesuje - ocenił na swoim blogu prace posłów z komisji hazardowej Marek Migalski. Według Migalskiego, Stefaniuk "marnuje miejsce w komisji, jest zbędny a nawet szkodliwy z punktu widzenia celów, dla których została ona powołana. W żaden sposób nie przyczynia się do poznania prawdy". Eurodeputowany dodał też, że "właśnie głos posła Stefaniuka zdecydował o tym, że nie dojdzie do konfrontacji Mariusza Kamińskiego z Donaldem Tuskiem". Tym samym nie zostaną też wyjaśnione sprzeczności i rozbieżności w zeznaniach obu świadków i nie da się określić, który z nich mówi prawdę, a który kłamie. Przy okazji Migalski stawie też tezę, że Stefaniuk poprze raport końcowy komisji zgodny z interesem politycznym Waldemara Pawlaka. - Poseł Stefaniuk zagłosuje tak, jak mu pryncypał nakaże, bez oglądania się na prawdę, a potem zniknie, żeby nie tłumaczyć się z takiej decyzji - wieszczy europoseł. JG http://www.wprost.pl/ar/191748/Migalski-Stefaniuk-to-szkodnik-w-komisji-hazardowej/ CZY MIGALSKI MIAŁ RACJĘ???
Oczywiscie, ze Migalski ma racje,akurat w tym przypadku ten Judasz Stefaniuk, jak napisano w poprzedniej wypowiedzi odegral taka sama role jak ten z "szuflada w gebie " POarogant, ignorant i cham - Sekula. Stefaniuk zachowal sie jak zawsze, od czasu PZPR, taka cicha swinia, zawsze -do uslug. PRAWDA z poprz.postu zapomniales jeszcze o Sawickim z ZSLu. funkcyjnym Pawlaka z ktorego Makdonaldem zrobili ministrem rolnictwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo,migalski napisał:
Oczywiscie, ze Migalski ma racje,akurat w tym przypadku ten Judasz Stefaniuk, jak napisano w poprzedniej wypowiedzi odegral taka sama role jak ten z "szuflada w gebie " POarogant, ignorant i cham - Sekula. Stefaniuk zachowal sie jak zawsze, od czasu PZPR, taka cicha swinia, zawsze -do uslug. PRAWDA z poprz.postu zapomniales jeszcze o Sawickim z ZSLu. funkcyjnym Pawlaka z ktorego Makdonaldem zrobili ministrem rolnictwa.
Wreszcie ludziom otwierają się oczy. Szkoda, że tak późno i tyle lat ten szkodnik mógł żyć na koszt podatników!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wreszcie ludziom otwierają się oczy. Szkoda, że tak późno i tyle lat ten szkodnik mógł żyć na koszt podatników!
„ Legendy Solidarności nie poradziły sobie w nowej Polsce [0] Akurat! Nie mogly sobie poradzić, bo taki był międzynarodowy plan zrealizowany przez rzekomo wybitnego ekonomistę, Balcerowicza. Zwróćcie uwagę od czego zaczęto prywatyzację - od bankow. Nic więc dziwnego, że brakowało kapitału dla zasilenia polskiego przemysłu, skoro banki poszły w obce ręce. Po co zagraniczny bank mial wesprzeć FSO kredytem na zakup licencji - wbrew międzynarodowym interesom?! Przecież lepiej doprowadzić do likwidacji polski przemysł motoryzacyjny, ponieważ otworzy się wówczas duży rynek zbytu na auta niemieckie, szwedzkie, francuskie, itp. Podobnie było z innymi branżami - np. mleczarską, przetwórstwa owocowego, itp. Ta niby prywatyzacja polegała na oddaniu co lepszych przedsiębiorstw w zagranicze ręce za bezceni likwidacji dużych firm państwowych, aby osłabić klasę robotniczą. Jeżeli taki model prywatyzacji jest lekiem na całe zło, to dlaczego Francuzi nie wyprzedają swoich firm, Niemcy bronią swoich banków i energetyki. Przecież powinni wszystko wyprzedać tak, jak głosi to Balcerowicz. Per analogia można poradzić wszystkim, którzy ledwo wiążą koniec z końcem - masz kłopoty finansowe to sprzedaj swoj warsztat pracy, mieszkanie i samochód a uzyskasz pieniądze na inwestycje, ktore uczynią cię bogatym. I na koniec tak: jeżeli prawdą jest założenie Balcerowicza, że prywatyzacja poprawia efektywność ekonomiczną przedsiębiorstw państwowych, to rozumiem, że po prywatyzacji (wyprzedaży) 70 % przedsiębiorstw stały się one w pełni efektywne ekonomicznie w związku z czym wpływy do budżetu państwa z tytułu podatku dochodowego od osób prawnych znacząco wzrosły i nie będzie problemu z likwidacją deficytu budżetowego, czyżbym się mylił, a rządzili nami agenci wpływu obcych państw, ktorzy doprowadzili do wyprzedaży majątku narodowego w obce ręce i skazali Polaków na wieczne poddaństwo ekonomiczne? Legendy Solidarności nie poradziły sobie w nowej Polsce [3] Zakłady znikneły bo mieliśmy uwłaszczenie ale tylko oubeków, pozostali politycy to idioci. 1. Konkurencja z zachodu chciała przejąć lub doprowadzić do bankructwa nasze fabryki. 2. Za bankructwa zapłacono sporą kasę wielu politykom w ciągu ostatnich 20 lat. 3. Aby ratować fabryki potrzebna była silna klasa średnia w polsce, a wzbokacili się tylko ubecy, zamiast przekazywać zakłady pracownikom w formie akcji w końcu zakłady króre sami budowali i rozwijali aby w polsce utworzyła się klasa średnia w kilka lat postanowiono że Polak będzie dziadem i niewolnikiem. 4. Plan balcerowicza - doprowadził do ruiny wielu rolników, dochodziło do samobójstw a potencjał do rozwoju był wielki, kto miał kupować polskie ciągniki? 5. A większość tej kasy zabranej rolnikom przekazano zagranicznym bankierom którzy wpłacali na polskie lokaty które w tym czasie były wysoko oprocentowane, a kurs wymiany był stały przez dłuższy czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://deser.pl/deser/1,83454,7530936,Smiech_na_sali__I_pytanie_do_prezesa_PiS___Czy_gra.html I wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...