Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Potrzebny był komornik, żeby Diana oddała klucze do stołówki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 listopada 2016 r. o 08:15 Powrót do artykułu
Chytra baba z Białej. ... tak mówi się o poprzednim najemcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komornik zabrał, czy komornik oddał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to zostało napisane przez dziecko z gimnazjum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż pewnie zgodnie z umową najmu, oddała lokal w stanie niepogorszonym ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto Biała Podlaska postąpiła bardzo nie słusznie z Firmą Diana która przez tyle lat byla w SP9 Nawet Pani Dyrektor Nie Postawila sie za Cirma i za jen wlascicielka ktora nie zrobila nic zlego. Poprzedni dyrektor mgr.Kazimierz Wojtaszek byl o wiele lepszy i zawsze chwalil Diane taak jak ja poniewaz mieli naprawde dobre obiady oraz to ze zrobili remont za swoj koszt jest sluszne aby zabrac to wszystko ze soba jak Pan Prezydent Miasta Biala Podlaska oddaje przetarg w rece jego rodziny ktory myslal ze wlascicielka Diana zoztawi wszystko na Miejscu. W moim przypadku Nie Mam nic do zarzucenia do Diany i jej wlascicielki a winą najwieksza jest Pani Dyrekfor ktora odciela wode przez ktora posilki nie mogly byc robione dla Uczniow SP9 i Gimnazjum Nr6 Dla Mnie to jest Zle takie postepowanie dyrekcji wiem ze cala sala stolowki czyli firmy diana byla wyremontowana , Okna byly wymienione , praktycznie wszystko na Koszt wlasciciela Diany. Teraz Oby wygrala Wlascicielka Diany sprawe w sadzie gdzie odzyska pieniadze od urzedu miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...