Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powstanie nowa galeria handlowa. Inwestor ma już pieniądze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 kwietnia 2018 r. o 13:40 Powrót do artykułu
Mam nadzieje że ta galeria będzie chociaż trochę przypominać Galerie S w Siedlcach. Ten Rywal to powinni zburzyć taki kaszalot wstyd dla 60 tys miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pomnik kartofla będzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super będzie KFC w białej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że p. Maraśkiewicz nie pozwoli na wyburzenie komina fabrycznego z 1907 roku, jedynej pozostałości po fabryce H. B. Raabego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pewnie że Pan Maraśkiewicz nie pozwoli ....................... za darmo ....... W przeciwnym razie pozwoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEN BIZMEN ZARAZ KIPNIE, PRZECA WE WSIOWEJ PODLASKIEJ, PLEBAN ZAKAŻE CHODZIĆ DO PRZYBYTKU SZATANA,CHA,CHA..NO CHYBA,ŻE DOSTANIE ŁADNY ODSYP Z ZYSKU!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd wiesz że będzie KFC ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trwa walka o pokropek. NIezła sumka do wzięcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedzie KFC i McD ,ale będzie fajowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żucam szkole i zostane galeriankom. Rzycie jest pienkne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będzie drugiego McD nie gadaj głupot. A czy będzie KFC to też nei do końca wiadomo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy będzie kaplica w tym przybytku rozpusty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z białej napisał:
mam nadzieję, że p. maraśkiewicz nie pozwoli na wyburzenie komina fabrycznego z 1907 roku, jedynej pozostałości po fabryce h. b. raabego.
a na c*** komu ten komin? Żaden to zabytek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto byłoby zostawić komin po zakładach Raabego ponieważ młyn stojący na ul. Piłsudskiego został zburzony a dawna zabudowa miasta znika gdy się ją burzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W du.. mam ten komin niech go rozwalają po co komu jakiś stary komin tylko nowoczesność a nie jakieś kominy które nikomu niepotrzebne 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...