Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar domu w Janowie Podlaskim

Utworzony przez janowianin, 20 lutego 2011 r. o 16:51
no macie etat dla przydupasa ? jak nie macie ? no to was zje ! albo unieszkodliwi ! no ewentualnie podje .... widać było >>>>> niech Bóg ma w swojej opiece <<<<<<<<<<<<<<<<<<< ale Panie Boże ? jak długo ? czekamy Twego Miłosierdzia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ten co byl w remizie~ Grupa: Goście Napisano 04 maj 2011 - 20:43 #209 A stary piernik tak szybko wyganial z imprezki ze co niektorym mieso z mord lecialo.Pewnie mieli swoja impreske za moje 20 procent a niech pija i sie zarzygaja fleje. ALE JA MAM PATENT ! NA WAS ! MORDY W KUBEŁ ! POPDIERD... ! MAM WAS I WY .... ? BĘDĘ DO UP ..............! PIERNIKI ! MAM PATEN NA ZAWODOWĄ DLA SWOICH ! BIEDADA DALA WAS !!!!!!!!!!!!! MAŁCZAT !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W KRAINIE PRZDUPASÓW ZYŁ SOBIE OPAS, DOBRZE MU SIE DZIAŁO, DONOSY BYŁY LCZNE,OBFITE, JAK PLAGI, KAZDY BAŁ SIE OPASA, AŻ ......... DONOSY SIE ODWRÓCIŁY ..... ZACZETO DONOSIC ODWROTNIE..... A MORAŁ ? BEDZIE .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ Gość~ Grupa: Goście Napisano 27 czerwiec 2011 - 22:32 #223 W KRAINIE PRZDUPASÓW ZYŁ SOBIE OPAS, DOBRZE MU SIE DZIAŁO, DONOSY BYŁY LCZNE,OBFITE, JAK PLAGI, KAZDY BAŁ SIE OPASA, AŻ ......... DONOSY SIE ODWRÓCIŁY ..... ZACZETO DONOSIC ODWROTNIE..... A MORAŁ ? BEDZIE ..... ckakier allan do usług !!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tuczenie opasa to pierwsza klasa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 12 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...