Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar domu w Janowie Podlaskim

Utworzony przez janowianin, 20 lutego 2011 r. o 16:51
POMOC POMOC POMOC POMOC Piszecie i narzekacie na straż pożarną i władze, ale to nie zmieni sytuacji tych poszkodowanych kobiet, lepiej jest działać i pomóc im, ile kto może. Zdobyłam numer telefonu i na pewno im pomogę, jestem pewna, że wy także. To ten numer: 506234014. Dzwońcie i pomagajcie, wiem, że dobrych ludzi nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomoc napisał:
POMOC POMOC POMOC POMOC Piszecie i narzekacie na straż pożarną i władze, ale to nie zmieni sytuacji tych poszkodowanych kobiet, lepiej jest działać i pomóc im, ile kto może. Zdobyłam numer telefonu i na pewno im pomogę, jestem pewna, że wy także. To ten numer: 506234014. Dzwońcie i pomagajcie, wiem, że dobrych ludzi nie brakuje.
Pomoc owszem czemu nie, ale prezesunio i tak TUMANEM pozostanie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Jakie kłamstwa tu piszecie. Pożar ugasiła tylko straż z Janowa. Pozostałe straże przyjechały po ugaszeniu pożaru. Przecież można było je odwołać ale dla kasy wystarczy dojechać do pożaru... Dom można było uratować jednak straż z Janowa nie potrafiła rozłożyć węży... Ogólnie kompromitacja
Wąż rozwinęli ale wody nie potrafili odkręcić!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
nie oszukujmy się stwierdzeniami że dom było można uratować, byłem świadkiem tego pożaru jeszcze przed tym jak przyjechała straż, ogień był już potężny, wyobraźmy sobie jaka była temperatura pożaru skoro strzelał eternit, a druty elektryczne biegnące z domu do słupa elektrycznego się przepaliły, a jeszcze jednym niebezpieczeństwem była butla z gazem, co by było gdyby doszedł do niej ogień... wszyscy teraz wytykają błędy janowskiej straży,( nie popełnia błędów ten kto nic nie robi) ze do pożaru jechało tylko dwóch strażaków, ale nikt nie wspomina o tym ze chwilę później dojechał następny wóz, ze zlecieli się strażacy na miejsce pożaru i brali udział w gaszeniu... jak dojechały zastępy straży z Pawłowa Nowego i Białej to dom był już prawie ugaszony... a na pewno najpoważniejszy ogień... Straż zawodowa z Białej Podlaskiej dogasiła dom, dokładnie rozbierając dach, część sufitu,i pomieszczenia... Szkoda tych dwóch kobiet, bo przez 3 godziny straciły dorobek życia...
nie wiem co widziałeś przed przyjazdem straży ale za takiego świadka dziękujemy-dupowłazów nie szukamy!!!pierwszym wozem jak już było wspomniane przyjechało 2 żółtodziobów nie potrafiących odkręcić wody-chłopak z Brzeskiej(notabene wykreślony ze straży za nieopłacone skladki) stał z wężem który jakimś cudem w/w para zdołała rozwinąć ale do przyjazdu drugiego wozu nie doczekał się na wodę więc o czym tu piszesz!!!gasić trzeba było od strony podwórka gdzie się paliło a nie stać i się zastanawiać co zrobić i jak!jeżeli tak ma wyglądać "popisowa" akcja straży to ja nie zapeszając wolę mieć wąż podłączony na stałe gdzieś w piwnicy i z 10 wiader w pogotowiu...bo nawet drabinę sąsiad tych kobiet przynosił-a to chyba o czymś świadczy!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh,postarał się wójt...dostały 1000 zł i propozycję sprzedania działki żeby wykupić mieszkanie w Gettcie koło stadionu które mogą zająć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wójt chce tą działkę kupić? hmmmm..... czy to można nazwać żerowaniem na ludzkiej krzywdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo to jest misterny plan który opłaca się tylko wójtowi tzn. upiecze dwie pieczenie przy jednym ogniu. wójt ma na zbyciu mieszkanie w getcie którym nie jest nikt zainteresowany wciśnie kobietom mine za ich pieniądze zapewne duże natomiast przejmie działke ze spalonym domem za psie pieniądze rozbierze resztki chałupy i tym jeszcze będzie palił w przedszkolu a następnie przejętą działke wystawi na przetarg za 50 może 70tys.zł. jak myślicie komu się bardziej opłaca taka sprzedaż wiązana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to działkę kupi gmina czy wójt osobiście? Bo też jestem zainteresowany zakupem działki w Janowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiec napisał:
A to działkę kupi gmina czy wójt osobiście? Bo też jestem zainteresowany zakupem działki w Janowie.
fajna dzialka jest przy ul.Bialskiej po stronie posterunku policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bo to jest misterny plan który opłaca się tylko wójtowi tzn. upiecze dwie pieczenie przy jednym ogniu. wójt ma na zbyciu mieszkanie w getcie którym nie jest nikt zainteresowany wciśnie kobietom mine za ich pieniądze zapewne duże natomiast przejmie działke ze spalonym domem za psie pieniądze rozbierze resztki chałupy i tym jeszcze będzie palił w przedszkolu a następnie przejętą działke wystawi na przetarg za 50 może 70tys.zł. jak myślicie komu się bardziej opłaca taka sprzedaż wiązana
działki przejąć i sprzedać nie może!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SERDECZNE PODZIĘKOWANIA STRAŻY, POGOTOWIU, POLICJI ZA UDZIELENIE PIERWSZEJ POMOCY POSZKODOWANYM KOBIETOM. WIELKIE DZIĘKI RÓWNIEŻ NA RĘCE WÓJTA I KSIĘDZA PROBOSZCZA ZA WSZELKĄ POMOC MATERIALNĄ I RZECZOWĄ A TAKŻE WSZYSTKIM LUDZIOM OFERUJĄCYM POMOC, DLA KTÓRYCH KRZYWDA LUDZKA NIE POZOSTAJE OBOJĘTNA!!!! plotki były, są o będą.. najgorsze jest to, że w niczym one nie pomagają...a wręcz szkodzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
nie wiem co widziałeś przed przyjazdem straży ale za takiego świadka dziękujemy-dupowłazów nie szukamy!!!pierwszym wozem jak już było wspomniane przyjechało 2 żółtodziobów nie potrafiących odkręcić wody-chłopak z Brzeskiej(notabene wykreślony ze straży za nieopłacone skladki) stał z wężem który jakimś cudem w/w para zdołała rozwinąć ale do przyjazdu drugiego wozu nie doczekał się na wodę więc o czym tu piszesz!!!gasić trzeba było od strony podwórka gdzie się paliło a nie stać i się zastanawiać co zrobić i jak!jeżeli tak ma wyglądać "popisowa" akcja straży to ja nie zapeszając wolę mieć wąż podłączony na stałe gdzieś w piwnicy i z 10 wiader w pogotowiu...bo nawet drabinę sąsiad tych kobiet przynosił-a to chyba o czymś świadczy!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda Prawdę mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
nie wiem co widziałeś przed przyjazdem straży ale za takiego świadka dziękujemy-dupowłazów nie szukamy!!!pierwszym wozem jak już było wspomniane przyjechało 2 żółtodziobów nie potrafiących odkręcić wody-chłopak z Brzeskiej(notabene wykreślony ze straży za nieopłacone skladki) stał z wężem który jakimś cudem w/w para zdołała rozwinąć ale do przyjazdu drugiego wozu nie doczekał się na wodę więc o czym tu piszesz!!!gasić trzeba było od strony podwórka gdzie się paliło a nie stać i się zastanawiać co zrobić i jak!jeżeli tak ma wyglądać "popisowa" akcja straży to ja nie zapeszając wolę mieć wąż podłączony na stałe gdzieś w piwnicy i z 10 wiader w pogotowiu...bo nawet drabinę sąsiad tych kobiet przynosił-a to chyba o czymś świadczy!!!!!!!
A to wszystko przez drogą wodę!!! Tak! Tak! Młodzież przyjechała rozwinęła węże ale nie wiedziała czy jak zacznie gasić to z własnej kieszeni za wodę nie będzie płacić czy wójt łaskawie pokryje z gminnej kasy. A woda w Janowie najdroższa w Polsce! Kosztuje prawie tyle co Nałęczowianka!!! I co wy się dziwicie że młodzież się zastanawiała czy nie taniej będzie polecieć po parę butelek do hipermarketu!!! Skutki lokalnej polityki zaczynają być widoczne coraz wyraźniej! "Bo liczy się człowiek" Ale władza z ludźmi to już nie bardzo się liczy albo wcale się nie liczy. A może czekali na osobisty rozkaz wójta!?!?! Wcześniej już były takie głosy że wójt nie pozwala jeździć do pożarów!!! To trzeba wyjaśnić!!! Tak być nie może!!! Skandal na cały świat!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie. dzięki za wsparcie. teraz zastanawiamy się czy opłaca się marnować wodę czy mniejsza strata będzie jak spali się ludzki dobytek. więc mieszkańcy bądźcie w pogotowiu, magazynujcie wodę, bo janowskie samochody strażackie są bardzo drogie nie każdego na nie stać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodatkowo dodam ze godzina udzialu akci ferdka jest potrojnie platna a on jest najlepszym strazakiem. jelcz ma 6000 litrow wody i tylko on umie nim jezdzic. moze lepiej z nim sie dogadac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjaciel napisał:
dodatkowo dodam ze godzina udzialu akci ferdka jest potrojnie platna a on jest najlepszym strazakiem. jelcz ma 6000 litrow wody i tylko on umie nim jezdzic. moze lepiej z nim sie dogadac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY Z KOMBINATOREM W STRAZY NIE DOGADUJ SIE BO CIE PODpier***I I OBSRA W CPN-NIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjaciel napisał:
dodatkowo dodam ze godzina udzialu akci ferdka jest potrojnie platna a on jest najlepszym strazakiem. jelcz ma 6000 litrow wody i tylko on umie nim jezdzic. moze lepiej z nim sie dogadac?
Przyjacielu! ( w domyśle przyjacielu mojej kozy - bo czyj ty przyjaciel to wiadomo ) Bezpieczeństwo ludności jest zadaniem priorytetowym gminy w tym i bezpieczeństwo przeciw pożarowe. I oszczędzać na tym nie można bo takie oszczędności pozorne będą. Więc niech ten Ferdek ma i 10 razy tyle co inne głąby w straży bo on przynajmniej jak przyjechał to w końcu ta woda popłynęła i pożar został ugaszony. Ferdek powinien dostać złoty medal za to i to od samego prezydenta. A co do jelcza to Ferdek umie nim jeździć ale nie tylko on umie tyle że inni umieją jakby mniej bo nie tak dawno ten jelcz leżał na boku w rowie i tylko cudem dzieciakom w tym jelczu nic się nie stało. Bo mogli przecież wtedy zginąć lub zostać kalekami. Samo prawo jazdy do wożenie 6000 litrów wody nie wystarczy potrzebne jest jeszcze trochę rozumu no i trochę doświadczenia. Bo inaczej niedługo z tego Jelcza zostanie kupa złomu. I na prawdę wodę trzeba będzie wiaderkami nosić. A na miejscu Ferdka to ja osobiście olał bym tą waszą śmieszną OSP i to olał bym ciepłym i z góry. Sami wiecie kto w tej straży miesza i dlaczego to robi więc po co te głupie gadki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E te trzy razy czy pięć to dlatego że Ferdek jest człowiekiem wójta. I dlatego jest taki kilkukrotnie wyróżniony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...