Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracę znajdzie tu 1000 osób. Dzisiaj wbili łopatę pod budowę zakładu [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lutego 2018 r. o 15:22 Powrót do artykułu
Wszystko musi być politycznie poprawne razem z klechą i kropidłem. Gdyby nie było by ten zakład jeszcze przed otwarciem zamknęli. Taka po polska własnie i wolność gospodarcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co ci dżender, ile wzięli za pokropienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I rolnik Żmijan jest a gdzie nasz Marszałek województwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ktokolwiek wie kto ( jaka firma) będzie budowała dla Wipasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za najniższą krajową oczywiście mówie o tych bez znajomości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koalicja PO-PSL w naszym powiecie,trzyma sie mocno.Zmijan,Kot,Filipiuk,Lesiuk i cala reszta tych jakze uczciwych ludzi,wspiera dzialalnosc ludzi zwiazanych z ich stodowiskiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Za najniższą krajową oczywiście mówie o tych bez znajomości
to wolę narobić dziec i żyć z 500+ jak mną ma byle idiota - kierownik czy brygadzista  w zakładzie pomiatać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajdą PRACĘ? Chyba niewolinictwo XXI wieku; ścierwa kapitalistyczne. Pluję na was, chamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do poprzednika-popieram! Reaktywujmy PZPR-wygramy wybory I w rok wszystko bedzie Nasze, Polskie, panstwowe, wszyscy beda mieli prace ,ne bedzie wyzysku! Po dwoch latach wprowadzimy kartli, talony, przedzialy ,deputaty, asgnaty-dla swoich!!! I bedziemy zyli dlugo I szczesliwie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weteran napisał:
do poprzednika-popieram! reaktywujmy pzpr-wygramy wybory i w rok wszystko bedzie nasze, polskie, panstwowe, wszyscy beda mieli prace ,ne bedzie wyzysku! po dwoch latach wprowadzimy kartli, talony, przedzialy ,deputaty, asgnaty-dla swoich!!! i bedziemy zyli dlugo i szczesliwie!!!
kartki i talony były po to aby zburzyć ludzi, którzy po części chcieli przewrotu a ci przy korycie garnęli majątek narodowy dla siebie lidia jasińska  ·  kraków to mój brat jan jasiński był jednym z przywódców 70 roku ... podpalał tzw. reichstag ... zakładał "kir" na flagi pierwszomajowe... ubierał pochodowego lenina "w żałobę" po grudniu 70 roku!!! a bolek grał w kolekturze sb! ... mój brat jan jasiński ma emeryturę w kwocie 900 złotych!!! ....dotychczas nie miał żadnych odznaczeń ...ani medali... mój brat miał wówczas niecałe 20 lat, a bydlak bolek 27! (bolek zapewniał mnie, że mój brat to jego najlepszy przyjaciel.... co wypisywał w donosach na mojego brata - dowiadujemy się teraz....) numer 6 to mój brat w 70 roku ...  ***niezalezna.pl/.../zdjeci.../145612393811857976641.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***fakt.pl/wydarzenia/polska/trojmiasto/dominik-w-wnuk-lecha-walesy-kolejny-raz-trafil-do-aresztu-tym-razem-za-jazde-pod/8rgnvvw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komentarze -  Lidia Jasińska  ·  Kraków o bolku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Tosia... A jak wyżyjesz z -200zł? Dziewczyno na utrzymanie miesięczne dziecka potrsebujesz minimum 700zł, o ile nie zachoruje. Jakie te lemingi głupie. Teraz wiem, dlaczego PO tak ładnie nas zadłużył, a efektow nie widać. No, chyba, że wybudowanie najdroższych na świecie autostrad wpisują jako sukces, a nie jak powinno porażkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze ich nie zatrudnili do macania kur - a już się plebs burzy i prowadzi zażarte dyskusje za ile panisko będzie pracowało. Nie będzie nikt tu szlachcie która nie pracuje i studiowała na uniwersytecie życia dyktował warunków. Benefity z dziecioróbstwa bardziej opłacalne, napoci się człowiek 2 minuty a i przyjmność z tego większa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty co impotentem jestes ? Do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile sukienkowy wziął za pokropek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks.Kazimierz,kapelan PO,na pierwszym planie.On od samego poczatku scisle wspolpracuje ze.Zmijanem,Lesiukiem,obecnie z Kotem i innymi PO- spolitymi oszustami.Prawdziy liberal.z tego ksiedza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż kochanka czarnego kosztuje dużo, to za i pokropek skroił porządnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dzieci jak sie maja ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korszniewicz tak jak Lenin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...