Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie mam nic wspólnego z omawianym szpitalem, ale za to mam pewne doświadczenia w udziale w najróżniejszych szkoleniach i prezentacjach, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Żeby było ciekawiej - w różnych branżach, bo takie są moje aktywności zawodowe. Od razu więc napiszmy o kosztach - ceny katalogowe w przypadku eventów nijak się mają do transakcyjnych. Miałem okazję bywać w hotelach kosztujących w topowym sezonie po kilkaset euro za dobę, ale jestem przekonany, że organizator nie płacił takich stawek, bo to ceny dla człowieka "z ulicy", a nie kogoś, kto przyciąga kilka, kilkanaście, czy kilkadziesiąt osób. Po drugie - tak - warto się szkolić poza miejscem pracy, bo wtedy nikt d*py nie zawraca na miejscu i można się skupić na temacie, zamiast rozpraszać się na pracę. Dodam z własnego doświadczenia, że nie znoszę wszelkich szkoleń e-learningowych, bo ani ze szkolenia nie wynoszę wszystkiego, co powinienem, ani w pracy nie jestem efektywny. I wreszcie pytanie do Pani Katarzyny - czy nie bolą Pani konferencje PiSu w naprawdę luksusowych obiektach w Jachrance na przykład? To też publiczna kasa - wszak partie są w dużej mierze finansowane z budżetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z opowieści pracownika hotelu, z którym jakiś czas temu rozmawiałem, to na innym zjeździe, była tylko wóda i seks. Jakby tak było nagranie z kamery z tego zjazdu to można by było ocenić czy ten był równie wyczerpujący. A może jednak pracowali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarze od zawsze jeżdzą na szkolenia do luksusowych hoteli w luksusowych lokalizacjach - zawsze nad morze, w góry na Mazury... Co ważniejsze - mogą zabierać ze sobą rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...