Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezenty od dobrego Duszka

Utworzony przez madaalena, 7 września 2007 o 09:20
Dzięki akcji pana Duszka, najbardziej potrzebujące dzieci, dostaną materiały do szkoły-to bardzo szczytny cel. Jednakże nie nalezy zapominać że pan Duszek nie zorganizowałby swojej akcji bez pomocy młodych wolontariuszy. Jestem pełna podziwu dla pracy tych dzieci. Ich zaangażowanie w akcję było swiadectwem tego że młodzież chętnie pomaga. I za to należą im się słowa podziekowania. Nie wiem czy pan Duszek w należyty sposób podziękował swoim wolontariuszom, bez których nie zebrałby ani jednego zeszytu. Na łamach pisma nie ma wyszczególnionych nazwisk dzieci,które były odpowiedzialne za akcję Duszka. Wydaje mi się że wielogodzinne stanie w marketach i zachęcanie kupujących do wsparcia akcji powinno być odpowiednio nagrodzone-chociażby dobrym słowem i podziękowaniem, dlatego tez przychylam się do ciepłych podziękowań dla małych wolontariuszy. Należy szanować ich pracę bo bez nich żadna akcja by się ne udała!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie przylączam się do podziekowan i gratulacji dla wielu młodych wolontariuszy, bez których nie byłoby tak wspaniałych efektów przeprowadzonej akcji. cieszy postawa młodych ludzi którzy niedostatek i cierpienie wielu dzieci potrafią w tak wspaniały sposób zminimalizować.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest dopiero upadek ! Zamiast wziąć się do jakiejkolwiek pracy i zysk przekazać potrzebującym - to dzieci są wysyłane, przez cwaniaka z PSL, na żebry. Żenada !
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już on nie trzyma z PSLem... Obrazek obok tekstu mówi sam za siebie... Podczepia się gdzie indziej... Inna lista wyborcza... KONKRETNA i PRZYSZŁOŚCIOWA to lista... Dlatego nie przyjechał z posłem Stefaniukiem... W ubiegłym roku miał zdjęcie z rozdawania "darów" właśnie z tym posłem... I znalazł się na liście PSLu... Jaka to teraz będzie lista??????
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważna jest etykietka partyjna. Wielu młodych ludzi (działaczy) ma tą świadomość, że najpierw trzeba zaistnieć, by być zauważonym. Tacy ludzie działają koninkturalnie z konkretną myślą zrobienia kariery politycznej. Czy Pan Duszek ma postępować inaczej? Ma dobry przykład awansu swoich kolegów z Międzyrzeca. Jeden z nich dość długo nosił teczkę za Kalinowskim i był chłopcem na posyłki zanim uzyskał dostęp ,,do pańskiego stołu". Tą cała mentalnośc władzy budowaną na tego typu działaczach widzimy w Międzyrzecu i powiecie ziemskim Biała Podl. Pan Duszek szuka właściwego sobie ,,mecenasa", by na fali wznieść się wyżej..... Całuję rączki wszystkim Paniom, które gloryfikują działalność Pana Duszka....
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wszyscy zapomnieli o tym jak ten Duszek robił wiele dobrego nie będąc jeszcze radnym. Przecież w swoim programie wyborczym zapowiadał m.on. kontynuowanie akcji charytatywnych i pomoc najbardziej potrzebującym mieszkańcom Międzyrzeca i powiatu bialskiego. Czepiacie się młodego człowieka za to, że realizuje (jako jeden z nielicznych lokalnych polityków) swój program wyborczy. I jeszcze jedno!!! A może to Stefaniuk, Łazowski i reszta im podobnych, podczepiali się pod akcje Duszka, żeby pokazać się wyborcom?
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są patroni (Steaniuk, Łazowski, Łitwiniuk i inni ważni z urzędu) i są młodzi naiwni którym się schlebia. Bez takich jak Duszek nie byłoby działalności społecznej. Niemniej każda inicjatywa, jakiś sukces, musi mieć swych ojców chrzestnych. Tak było, jest i długo będzie. A propo wyborców, wyborcy proponuje się wszystko to, co w swojej naiwności jest w stanie kupić. Wyborca może głosować lub nie, natomiast nie ma najmniejszego wpływu na to, czy radny będzie realizował swój program wyborczy.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem jednym z tych "żebrzących" o zeszyty wolontariuszy. I powiem wam, że jestem z tego dumny, bo mogę pomóc potrzebującym! Nie interesuje mnie polityka. Jestem młody i widzę ile złego się w niej dzieje. Ja chce pomagać innym. To chyba lepiej ze stoję w sklepie i proszę o pomoc dla najbardziej potrzebujących uczniów! Wolelibyście żebym w wieku 17 lat stał pod sklepem z butelką piwa w ręku?
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem młodym i bardzo wrażliwym osiemnastolatkiem i czuję się obrażony tym, że ktoś nazywa mnie żebrakiem!!! Ja nie żebrze, ja chcę pomóc swoim potrzebującym koleżankom i kolegom (w mojej szkole jest ich bardzo wielu)!!! I nie zależy mi na rozgłosie i na tym czy moje nazwisko znajdzie się w prasie. Chcę pomagać potrzebującym. I tak naprawdę, nie liczy się dla mnie to czy akcję organizuje Duszek czy inna osoba. Liczą się intencje i szczytny cel - pomoc ludziom potrzebującym!!! Pozdrawiam wszystkich anonimowych wolontariuszy, którzy nie liczą na poklask i robią swoje! P.S. Pragnę zadać kłam stwierdzeniu, że mamy okropną młodzież - dajcie nam pomysły i możliwość wykazania się, a pokażemy Wam jacy jesteśmy!!! Marcin Duszek nam to umożliwia! Potrzebujemy więcej takich "Dobrych Duszków"!!!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za wywrócone na lewą stronę umysły. I to w młodym wieku!Jeden szantażuje, że pójdzie pod budkę z piwem, następny nieudolnościążyciową, trzeba mu dopiero powiedzieć, jak ubezwłasnowolnionemu,co ma robić. Nawet pomysł trzeba mu dawać do głowy, taka pusta.Ale możliwości im dali!, żebrackiego pałętania się na zlecenie, jak rumuńskie dzieci,Tylko duma, szczytne cele, pomoc potrzebującym, mgliste dobro.Same puste, oklepane słowa, tak jak w polityce i u kleru.Widać wychowanie po '89 bulgocze gulaszem kłamstwa, obłudy i naiwności.Liczą na cuda, czy co? Wczesne efekty religijnego prania mózgu w szkołach?Przecież produkcja, przetwarzanie surowców w złożone produkty, dodajeczegoś namacalnego, a upokarzające żebranie jest po prostu poświęconym okradaniem!Watykan i kler rabują Polskę na miliardy rocznie, politycy pasą się na pracy ludu,a dzieci uczą wzajemnego okradania się w imię pojęć odwróconych do góry nogami.Pomagać potrzebującym? A kto ich okradł? Zabrać złodziejom, podzielić sięich łupem, niech zapanuje sprawiedliwość. To wystarczy. Nie potrzeba będzienikomu mówić: Podzielcie się resztą, co została po tym jak was obrabowaliśmy.Róbcie cuda, stwarzajcie z niczego!Na stworzone nałożą zaraz podatek a kościół klątwę, tak jak to robi z, tak zwanymiprzez niego, "prywatnymi" wizjami. Przykładów takiej współpracy naszych ciemiężycielimamy aż nadto.Który kraj w UE wyczynia coś takiego, oprócz średniowiecznej, irańskiej Polski?Od dziecka uczą wstydu przed normalnymi rzeczami. Na żebractwo mają chyba jakąśspecjalną, prewencyjną maść, żeby nie spaliło ze wstydu.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam Duszka i tak lubię ! I niech idzie do Sejmu!!!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin Duszek to dobry kandydat. Cały Międzyrzec głosuje na Marcina Duszka!!! Liczę, że będzie startował z listy PiS-u. Wtedy na pewno wygra. Pozdrawiam wszystkie sympatyczki Marcina Duszka!!!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Duszek startuje lepiej z Platformy, to dostanie jeszcze wiecej glosów! conajmniej dziesięć milionów:) z całej Polski.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ten cały Duszek da sobie spokój z polityką!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znam poza tym radnym duszkiem innej osoby w naszym regionie, ktora by sie az tak bardzo angazowala w sprawy ludzi najbiedniejszych!!! jestem pelen podziwu dla niego i dla jego wolontariuszy. tylko o nim slysze ciagle w mediach lokalnych ze robi cos z mlodzieza i pomaga potrzebujacym!!! Duszek na Wiejską!!!!!!! Raz dwa trzy! do Sejmu wchodzisz Ty! ps.do nastepnej akcji tez sie dolacze... fajna sprawa taki wolontariat.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz, dwa, trzy... do Sejmu z listy PiS-u wchodzisz w powiecie bialskim... Marcin TY !!! Brawo !!! Gratuluję !!! Głosuję na Ciebie !!!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie startuj z listy pisu, raczej z eselde lub ewentualnie z peselu. Trzymam ciebie za kciuki !
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duszek to kretyn który liczy na to że wejdzie do Sejmu. Nie ma wstydu i "miota" się między PiS-em a LiD-em. Liże du... wszystkim tym którzy mogą wpuścić go na listę. Patrząc na to z kim rozmawia w sprawie ewentualnego startu do Sejmu (LiD i PiS) można odnieść wrażenie że ten człowiek nie ma żadnych zasad i honoru, i że zależy mu tylko na kasie!!! A gdzie zasady Panie Duszek! PSL powinien już dawno wyrzucić Duszka z hukiem!!! Tyle tylko że w tym całym PSL-u są takie same kanalie, warchoły i karierowicze jak Duszek (np. Stefaniuk, Łazowski, Litwiniuk, itp).
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczysz że w końcu wydmuchają cię wszyscy na raz i dopiero będziesz miał Sejm !
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry glos, sama prawda i dobra ocena sytuacji... Jednak moze sie zdazyc, ze Ducho wejdzie... I co wtedy?
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.