Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezenty od dobrego Duszka

Utworzony przez madaalena, 7 września 2007 r. o 09:20
Ziobro napisał:
Harcerzu, a ilu was jest w tym waszym "hufcu bialskim" ? i co robicie OPRÓCZ tego żebrania przy każdej okazji ?
Ja myślę, że tylko "dwóch" ich jest w tym prawdziwym "ufcu": Puszek i Harcerz i NIC nie robią!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdejmijcie wreszcie ten paskudny szyld na siedzibie hufca na Placu Wolności bo WSTYD ! jeszcze "redaktor" Trzeszczela was opisze i co wtedy ? Chociaż może nie zdejmujcie, jaka firma taki szyld !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duszekyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Marcina Duszka Marcin mam do Ciebie prośbę żebyś nie kasował moich komentarzy na facebooku. Prawdziwy polityk powinien być również gotowy na krytykę wyborców. A może ty jeszcze do tego nie dorosłeś. Więc jak już pisałem nie zagłosuję na Ciebie, mimo że popieram PiS m.in., dlatego że traktujesz wolontariat jak darmową reklamę przedwyborczą. Prawdziwy wolontariusz i społecznik nie potrzebuję rozgłosu tylko czyni to bezinteresownie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin mam do Ciebie prośbę żebyś nie kasował moich komentarzy. Prawdziwy polityk powinien być również gotowy na krytykę wyborców. A może ty jeszcze do tego nie dorosłeś. Więc jak już pisałem nie zagłosuję na Ciebie, mimo że popieram PiS m.in., dlatego że traktujesz wolontariat jak darmową reklamę przedwyborczą. Prawdziwy wolontariusz i społecznik nie potrzebuję rozgłosu tylko czyni to bezinteresownie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...