Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
duda tylko jatrzy i dzieli. to nie jest katolik to jakis radykal antychrzescijanski! diable przebrany w ornat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu będzie krzyczał i obrażał Polaków którzy nie chcą na niego głosować ? Może warto żeby odwiedził stadninę koni w Janowie i sprawdził czy jeszcze coś z niej zostało ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś wysłałem wraz z żoną zabójcze koperty ;) Zagłosowałem na prezydenta słownego, rzeczowego, pracowitego i wizjonera. Prezydenta pracującego dla Polski i Polaków. Nie ugina się przed zajadłymi atakami ze strony tzw. Europejczyków, Obywateli III RP oraz niemieckiego rządu. Broni interesów Polski, dba o rozwój i trwa w postanowieniu poprawienia bytu Polaków w Polsce. Jestem za 15% podwyżkami minimalnej pensji, stworzenia z Polski hubu centralnrego w Europie, dbaniem o Polaków zagranicą (szczególna opieka państwa wobec dzieci narodowości polskiej), za inwestycjami, a nie marazmem. Wybrałem prezydenta z wypracowaną przez lata bardzo dobrą reputacją. Człowieka, który wie, umie i potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu będzie krzyczał i obrażał Polaków którzy nie chcą na niego głosować ? Może warto żeby odwiedził stadninę koni w Janowie i sprawdził czy jeszcze coś z niej zostało ?
 Twój kolezka pałkownik Mazgula z KOD - gruba czerwona fisza za panowania mordercy towaryzsza kiszczaka uczciwym Polakom chętnie robiłby obecnie ścieżkę zdrowia, drwił z Powstańców Warszawskich... więc zamknij już tą lewacką troll-szczekaczkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu będzie krzyczał i obrażał Polaków którzy nie chcą na niego głosować ? Może warto żeby odwiedził stadninę koni w Janowie i sprawdził czy jeszcze coś z niej zostało ?
Twój kolezka pałkownik Mazgula z KOD - gruba czerwona fisza za panowania mordercy towaryzsza kiszczaka uczciwym Polakom chętnie robiłby obecnie ścieżkę zdrowia, drwił z Powstańców Warszawskich... więc zamknij już tą lewacką troll-szczekaczkę.
Taki jest przekaz dn(i)a z Nowogrodzkiej? Nie dość, że głupawy, to w dodatku wklejasz to kompletnie nie na temat. Ale podobni tobie bezmyślni to łykają :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś wysłałem wraz z żoną zabójcze koperty ;) Zagłosowałem na prezydenta słownego, rzeczowego, pracowitego i wizjonera. Prezydenta pracującego dla Polski i Polaków. Nie ugina się przed zajadłymi atakami ze strony tzw. Europejczyków, Obywateli III RP oraz niemieckiego rządu. Broni interesów Polski, dba o rozwój i trwa w postanowieniu poprawienia bytu Polaków w Polsce. Jestem za 15% podwyżkami minimalnej pensji, stworzenia z Polski hubu centralnrego w Europie, dbaniem o Polaków zagranicą (szczególna opieka państwa wobec dzieci narodowości polskiej), za inwestycjami, a nie marazmem. Wybrałem prezydenta z wypracowaną przez lata bardzo dobrą reputacją. Człowieka, który wie, umie i potrafi.
To znaczy na kogo? :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś wysłałem wraz z żoną zabójcze koperty ;) Zagłosowałem na prezydenta słownego, rzeczowego, pracowitego i wizjonera. Prezydenta pracującego dla Polski i Polaków. Nie ugina się przed zajadłymi atakami ze strony tzw. Europejczyków, Obywateli III RP oraz niemieckiego rządu. Broni interesów Polski, dba o rozwój i trwa w postanowieniu poprawienia bytu Polaków w Polsce. Jestem za 15% podwyżkami minimalnej pensji, stworzenia z Polski hubu centralnrego w Europie, dbaniem o Polaków zagranicą (szczególna opieka państwa wobec dzieci narodowości polskiej), za inwestycjami, a nie marazmem. Wybrałem prezydenta z wypracowaną przez lata bardzo dobrą reputacją. Człowieka, który wie, umie i potrafi.
Wybrałeś sobie Niemcy za nową ojczyznę, tam płacisz podatki, tam mieszkasz, na chwałę Niemiec pracujesz, a na forum DW na ten kraj plujesz i to w dodatku kompletnie bezpodstawnie. Filipek o małym rozumku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybrałem prezydenta z wypracowaną przez lata bardzo dobrą reputacją. Człowieka, który wie, umie i potrafi
... aportować jak piesek pokojowy i robić za bezmyślną kukiełkę prezesunia.... I obciach przed całym światem. Bo rapować - już nie potrafi ,hehe.... Chyba, że popierdywać i stepować, jak mu prezio zagra....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...