Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Proces wyborczy w Białej Podlaskiej. Jest wyrok sądu, prezydent zapowiada apelację

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 listopada 2018 r. o 13:15 Powrót do artykułu
To co się działo dotychczas było złe, okropne, podłe i małe. Michał , głęboko wierzę ,że zmienisz na lepsze. Masz ogromne poparcie, które ciągle rośnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Stefaniuk jest już spakowany wraz z przybocznymi ? Autobus powyborczy już grzeje silnik , żeby odwieźć towarzystwo wzajemnej adoracji na rogatki miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał, żenada facet któ
To co się działo dotychczas było złe, okropne, podłe i małe. Michał , głęboko wierzę ,że zmienisz na lepsze. Masz ogromne poparcie, które ciągle rośnie.
  żarty...... facet który popierał Stefaniuka przez tyle lat i brał kasę, raptem znalazł pomysł? czy dostał olśnienia? problem w tym, że nic nie chce powiedzieć, narabił w galoty ze strachu i nie przyszedł na debatę to jakiś jasnowidz ten Litwiniuk? czy cwaniak tylko?...moim zdaniem szuka frajerów, jego kolesie rządzili Białą przez tyle lat i nikt nawet nie kiwnął palcem w stronę Białej. Chcecie być za***m? nic prostrzego głosujcie na Litwiniuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A więc kłamstwa to to co nam serwuje obecny włodarz. To ja się pytam , za kogo on się uważa i jak traktuje mieszkańców Białej ? Czas z tym skończyć i oddać głos na Michała Litwiniuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdziwi się po wyborach Stefaniuk jak zobaczy kto dołączy do Michała. Zostanie sam jak palec, niewielu przy nim zostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd, zwyczajny wstyd mi ,ze mamy takiego prezydenta. Jak można tak czarowac swoich potencjalnych wyborców. Niegodziwość !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał wygrał tym samym drugą turę. Super Michał , szeroki front poparcia Tobie ciągle się poszerza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec bali, rautów, nepotyzmu i kolesiostwa i wożenia swoich dzieci służbowym autem. Wyborcy odbiorą ci auto i cały splendor. Tak to być nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał jednym ruchem rozwalił system. Coś pięknego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał wygrał tym samym drugą turę. Super Michał , szeroki front poparcia Tobie ciągle się poszerza.
 jeśli wygra Litwiniuk to przegra Biała....będzie tak jak powinno...Biała juz zawsze będzie za..piem...młodzi będa uciekać, ...autostrada b edzie do Siedlac...do Siedlec jest dobre połaczenie...więc mozna będzie tam dostać pracę ....będą tańsze mieszkania  w Białej itp....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał jednym ruchem rozwalił system. Coś pięknego..ż
żart:)))? myślisz, że ludzie to frajerzy i dadzą się nabrac? przecież ten Michał to cienias boi sie iśc na debatębo niema nic do powiedzenia , facet jest skrajnie nie wiarygodny, jak by wygrał to świdczyło by , że w Białej sami farjerzy mieszkają:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrakło debaty pomiędzy Stefaniukiem i Litwiniukiem. Myślę, że  Litwiniuk bał się stanąć twarzą w twarz z Prezydentem, bo nie może spojrzeć mu w oczy. 1 do 0 dla Stefaniuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm. Byłem mu przychylny ale teraz coś mi tu nie gra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefano oszust jak cały pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszust Stefano!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już ci stefaniuk napisałem, won z Białej, nie wtrącaj się w funkcjonowanie miasta. Twój okres, zły dla miasta minął. Jasne!!! ......to pakuj walizy i na....Wybrzeże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już ci stefaniuk napisałem, won z Białej, nie wtrącaj się w funkcjonowanie miasta. Twój okres, zły dla miasta minął. Jasne!!!    ......to pakuj walizy i na....Wybrzeże.
 Nie  na  wybrzeże  tylko  do  stolicy  województwa.Będzie  odpowiadał  za  redystrybucję środków UE na  region  lubelski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...