Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przewłoka: Wjechał w dom bo zasnął za kierownicą (zdjęcia)

Utworzony przez zeniu, 30 maja 2010 r. o 09:33
W tym wieku to powinni zabierać prawo jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda A3...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ubiegłym wieku niemcy POtrzebowali samolotów i bomb by niszczyć polskie domy. Dziś wystarczają niemieckie POjazdy. Ałdi- POwinni tego zabronić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Promi - osoby w tym wieku powinny przechodzić corocznie badania psychofizyczne Secundo - szkoda tego autka, bo ładna Audi-czka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to dziadek zaparkował koncertowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alarm24 ??? To wy już nie wiecie skąd materiały macie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mozna o godz. 16 zasac za kierownica? jeszcze rozumiem noc, czy wczesne godziny ranne....ale o 16?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówcie się czasem co piszecie na forum. Facet zdemolował życie całej rodziny, o mały włos kogoś nie zabił, a wy piszecie, że ładne audi i że szkoda samochodu. Poczucie humoru jest cenione prawie w każdej sytuacji, ale czasem wypadałoby się zastanowić. Tacy szydercy-prześmiewcy funkcjonują dopóty, dopóki coś nie zdarzy się na ich podwórku. Nikomu nie życzę, ale los bywa przekorny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mag84 napisał:
Promi - osoby w tym wieku powinny przechodzić corocznie badania psychofizyczne Secundo - szkoda tego autka, bo ładna Audi-czka
Chyba nigdy nie widziałeś ladnego samochodu, ze ci się takie złomy podobają? Dobrze, że nikomu nic się nie stało, przecież mogło się skończyć o wiele gorzej. A na coroczne badania proponuję wysyłać młodych kierowców, miłośników wieśniackich aut w tym audi, bo to o wiele gorsza zaraza drogowa niż dziadki po 70.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bierzecie tego pod uwagę że ten kierowca i pasażer mógł zginąć... Dom można odbudować, ale życia i zdrowia nie. Dobrze że nikomu sie nic nie stało... Dom i samochód to nic. Ludzkie życie ważniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chyba nigdy nie widziałeś ladnego samochodu, ze ci się takie złomy podobają? Dobrze, że nikomu nic się nie stało, przecież mogło się skończyć o wiele gorzej. A na coroczne badania proponuję wysyłać młodych kierowców, miłośników wieśniackich aut w tym audi, bo to o wiele gorsza zaraza drogowa niż dziadki po 70.
Ladniejszego niz A3 nie widzialem, chyba ze wiesz lepiej co mi sie podoba? Jesli chodzi o wiesniactwo to po twojej wypowiedzi wlasnie ty najbardziej mi sie z nim kojarzysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosiek napisał:
Ladniejszego niz A3 nie widzialem, chyba ze wiesz lepiej co mi sie podoba? Jesli chodzi o wiesniactwo to po twojej wypowiedzi wlasnie ty najbardziej mi sie z nim kojarzysz.
Wszyscy miłośnicy audi to buraki, wystraczy popatrzeć czym się jeździ na wsi. A audi to tylko szmelcwagen i nikt mi nie powie, ze to ekstra auto. Ekstra to są np. mercedesy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mercedesy to taksówki !!!! a nie samoochody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
audi napisał:
mercedesy to taksówki !!!! a nie samoochody
A audi to co?Nieco droższy szmelcwagen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosiek napisał:
Ladniejszego niz A3 nie widzialem, chyba ze wiesz lepiej co mi sie podoba?
Wow! To rzeczywiście dużo widziałeś. Pozazdrościć ograniczenia. Najwyższy czas opuścić prowincję i ruszyć w świat w poszukiwaniu naprawdę ładnych aut. I nowych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...