Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najprościej odłowić i do schroniska.Szkoda,że pomimo takiego nagłśsnienia i tylu "latów" nikt ich nie wziął do siebie? Z artykułu widać ,że to wartościowe psy. Jak ktoś potrzebuje psów dobrze pilnujących posesji warto je wziąć. Sam mam takiego psa. Nie chciałbym żadnego rasowca. Takie psy mają charakter, duszę i takie "coś". Warto dać im dom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko pogratulować urzędnikom z tej gminy za ''pomoc''. Biedne psiaki, z deszczu pod rynnę. Sprawa tak nagłośniona i nikt nie chciał ich wziąć??? Sama mam kilka psów i widzę ich tęsknotę, gdy tylko jedna osoba z rodziny wyjedzie na dłużej. A tutaj psy straciły jedyną kochającą ich osobę. Przecież one dalej tęsknią w tym schronisku! Niech ktoś je weżmie do siebie! Przecież widać, że są to wierne, oddane psy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to rozwiązali problem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odłowili i co? Będą żyć, dostaną jeść, poszuka się im domów, czy kojec 1x1 dla 2 psów, tak aby ledwo mogły się obrócić dookoła własnej osi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Odłowili i co? Będą żyć, dostaną jeść, poszuka się im domów, czy kojec 1x1 dla 2 psów, tak aby ledwo mogły się obrócić dookoła własnej osi?
no to weż ich do siebie i daj im po pokoju 5 x 5 i przestań marudzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ferr, wezmę Ciebie i dam Ci taki pokój 5x5, zamknę drzwi i za Twoją zgodą przetrzymam kilka lat, a potem porozmawiamy. Za nic nie będziesz płacić, więc to mój prezent. Takie prezenty otrzymują psy w niejednym schronisku - mały boks, szmata na betonie, dwa duże psy i zero spacerów, bo nie ma z nimi kto wyjść. Dzień od dnia się nie różni. Nie wolno trzymać psa na zbyt krótkim łańcuchu, ale wolno w ciasnym boksie w schronisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...