Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Przyjaciel" pokiereszował konkubinę nożem. Był już karany

Utworzony przez Gość c, 20 stycznia 2010 r. o 11:55
proponuje dać sobie spokój z wiadomościami nie mającymi żadnego znaczenia dla mieszkańców poza tanią sensacją !!! i zająć się rzeczami na prawdę dla ludzi ważnymi a nie tym że jakiś pan Zdzisiek złamał nogę a Mietek miał zatwardzenie Litości, miejcie jako redakcja trochę więcej ambicji zawodowej ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O sranku są fajne artykuły. Proszę o jeszcze.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu z wysokim C, co jest "na prawdę"ważne - prosże o sugestie. Czy życie tej kobiety nie jest ważne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gościu z wysokim C, co jest "na prawdę"ważne - prosże o sugestie. Czy życie tej kobiety nie jest ważne?
Myślę, że dla przeciętnego Kowalskiego nie jest ważne. Idąc twoim tokiem rozumowania po nieszczęściu tej kobiety powinienem wyraźić żal, a po klęsce na Haiti to w ogóle rozedrzeć szaty i głowę popiołem posypać. A co mnie to obchodzi? Dla zwykłego zjadacza chleba ważne jest jak gdzie znajdzie prace, dlaczego chodniki są nie odśnieżone, itp. "Przygody" domowe jakieś kobiety to w kronice kryminalnej lub w takim pisemku "Detektyw" można znaleźć, a nie jako jeden z artykułów dnia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...