Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Dobre, bo bialskie". Oni dostali wyróżnienia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 stycznia 2019 r. o 08:42 Powrót do artykułu
Niestety nie polecam hotelu w Janowie Podlaskim (dawniej pałacu biskupiego). Zarezerwowaoam pokój za 350 zo/ doba i dostaoam pokój na poddaszu tegp zamku, gdzie 2/3 pokoju zajmowały skosy, o upale latem i braku klimatyzacji nawet nie wspomnę. Nikt nie uprzedził o takim położeniu pokoju za taką relatywnie wysoką cenę. Obsługa nie kwapiła się do rozwiązania problemu, nie próbowali znależć alternatywnego pokoju , wszystko trzeba było na nich wymusić. Ale pieniądze ostatecznie zwrócono bez problemu. Przez tą sytuację zmarnowaliśmy długi weekend, który chciaoam spędzić nad Bugiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nie polecam hotelu w Janowie Podlaskim (dawniej pałacu biskupiego). Zarezerwowaoam pokój za 350 zo/ doba i dostaoam pokój na poddaszu tegp zamku, gdzie 2/3 pokoju zajmowały skosy, o upale latem i braku klimatyzacji nawet nie wspomnę. Nikt nie uprzedził o takim położeniu pokoju za taką relatywnie wysoką cenę. Obsługa nie kwapiła się do rozwiązania problemu, nie próbowali znależć alternatywnego pokoju , wszystko trzeba było     na nich wymusić. Ale pieniądze ostatecznie zwrócono bez problemu. Przez tą sytuację zmarnowaliśmy długi weekend, który chciaoam spędzić nad Bugiem.
 To niejedyny problem, tego lokum:  prawdopodobnie z jego powodu Biskup musiał przenieść się pod niemiecką granicę. A w tekście ruiny: ściany stały, dach był: jak ruiny, to po co się w to pchać? Lepiej zbudować nowe. Biznes nie całkiem się udał, bo aukcje upadły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dobre, bo bialskie" = "Towarzystwo wzajemnej adoracji"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zielone ludziki z PSL nagradzają się wzajemnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...