Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Patriotyczny ekogroszek" pochodzi z opału z Rosji? Parczewska firma zaprzecza tym informacjom

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2020 r. o 14:30 Powrót do artykułu
Gazeta wyborcza... i wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie z Rosji to skąd? Może z Białorusi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahaha wyborcza hahahahaha i po co powielać to co oni piszą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już w nic nie wierzę. Bardzo prosto to sprawdzić po fakturach zakupu. Jeśli są faktury bezpośrednio TYLKO z polskiej kopalni to wszystko może być prawdą. Jeśli dostawcą surowca jest hurtownia piątej hurtowni, to wszystko jest możliwe. Każdy węgiel jest czarny i nie do rozpoznania po samym wyglądzie. Podczas badań laboratoryjnych jest możliwość zrobienia badań porównawczych węgla ze Śląska, z Lubelszczyzny i Rosji. Będą miały inny skład chemiczny. Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać "skład cgemiczny węgla" i wejść np na stronę Państwowej Sużby Geologicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak z.rosji to dla tow z pis patriotyczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo "patriotyczne" moga byc jedynie surowce i produkty z USA i Izraela. PS: Polska "eksportuje" za darmoche na Ukraine rosyjski gaz, za ktory placimy wiecej niz Niemcy; czesc tego gazu jest eksportowana w bardzo specyficzny sposob: otoz ukraincy sami sobie gaz dla Polski pobieraja z rosyjskiej rury;p Big deal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijmy od tego ze tzw. eko-groszek to nieprawdopodobny smierdziel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100% nie polski, zakupione kilka worków okazało się takim gniotem, że popiołu zostało tyle co zasypanego węgla, porażka! Nikomu nie polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto czyta Gazetę Wyborczą? Michnik i niezależni towarzysze? Znów dali fake'a i nic... Bo u nas brak demokracji i można łzeć w żye oczy bez konsekwencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekogroszek dziwna nazwa wymyślona dla węgla. To proszę wyjaśnić jak się tym ekogroszkiem pali na blasze na dachu jest czarny osad i nie jest to wina pieca bo po spalaniu suchego drewna dach jest czysty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak z Rosji,to co.Niemcy,Francja,Turcja,Chiny i inne kraje handlują z Rosją i dobrze widać na tym wychodzą.Tylko Polak jak zwykle głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto czyta Gazetę Wyborczą? Michnik i niezależni towarzysze? Znów dali fake'a i nic... Bo u nas brak demokracji i można łzeć w żye oczy bez konsekwencji.
Pięknie to demonstruje TVP...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupiłem na Orlenie i jest to najlepszy opal jaki miałem, tyle że bardzo drogi więc biorę bezpośrednio od sobianka lwa lub pantere. Problem mam jedynie z żoną bo wie że od tamtej pory kiedy zmieniłem dostawcę piec jest bezobslugowy i nie mam jak uciec do kotłowni.... tak źle i tak nie dobrze :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedawca węgla bo nie producent straszy klijentów sądem za wyrażenie opinii więc ekogroszku który nie jest węglem jak dostarczają inni. Już sporo osób nie chce sprzedawać zboża do Państwa Sobianków ani nie chce kupować materiałów budowlanych i nawozów u innych dostawców identyczny towar taniej i szanują klijenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można nazywać takie świństwo ekogroszkiem? Co ma wspólnego z ekologią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobianek - i wszystko jasne !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupuje od Sobianek juz 5 lat, prowadzę sklad wegla pod Siedlcami, przywożą bezpośrednio z Mysłowic lub piasta z kwitem wagowym i potwierdzeniem, zawsze wszystko się zgadza dla mnie firma godna polecenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze można na stacjach ORLEnu kupić polskie jabłka po 2zł / sztukę!!! Tak to nasze państwo pomaga ogrodnikom, płacąc im symboliczne grosze za kilagram jabłem w klasie EXTRA Super, a drugiemu sortowi oferują ich z kilkuset procentową przebitką. Teraz ekogroszek. Jutro może będzie cebula?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...