Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Zawsze przyjazny, pomocny i otwarty". Pogrzeb radnego z gminy Terespol

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2020 r. o 16:10 Powrót do artykułu
Ogólnie to bardzo dziwna sprawa .!!!!! Co on robił na tych łąkach ????? Po co wjechał tym autem do rzeki ? Dlaczego wyszedł z pracy wcześniej i pojechał załatwiać swoje prywatne sprawy czyli udał się do fryzjera w Zalesiu ? Czy Nadleśnictwo Chotyłów pozwala wychodzić swoim pracownikom wcześniej z pracy i iść do fryzjera ? Czy w kadrach Nadleśnictwa zachował się wpis o wcześniejszym wyjściu tego pana z pracy ???? Dlaczego po wyłowieniu auta okno było otwarte ??? Wszystko to jest bardzo podejrzane i policja powinna to dokładnie sprawdzić . Zapewne znane już są wyniki sekcji zwłok i przyczyna śmierci . Pozdrawiam kolegów myśliwych i Darz Bór .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano że w wylowionym samochodzie z wody nie było ciała a znajdowały się tam akcesoria myśliwskie. Ciekawe jakie to akcesoria? Czy Te akcesoria myśliwskie służyły do zabijania zwierząt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia rodzinie i bliskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja bym sobie wyszedł z pracy i poszedłbym do fryzjera czy pojechał sobie w czasie pracy odwiedzić kolegę to by mnie z pracy zwolnili . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja bym sobie wyszedł z pracy i poszedłbym do fryzjera czy pojechał sobie w czasie pracy odwiedzić kolegę to by mnie z pracy zwolnili .
 Mam na to dopowiedź. Zmień pracę, na taką, żebyś mógł, albo pracuj na swoim, a nie się żalisz, że jesteś przegranym w życiu.  Powodzenie mimo wszystko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja bym sobie wyszedł z pracy i poszedłbym do fryzjera czy pojechał sobie w czasie pracy odwiedzić kolegę to by mnie z pracy zwolnili .
Mam na to dopowiedź. Zmień pracę, na taką, żebyś mógł, albo pracuj na swoim, a nie się żalisz, że jesteś przegranym w życiu. Powodzenie mimo wszystko!
 A co ty myslisz , że jak będziesz pracował na swoim to będziesz mógł wychodzić sobie z pracy kiedy chcesz ? Właśnie na swoim trzeba pilnować interesu i być non stop w pracy . To jest artykoł o pogrzebie człowieka , który wpadł samochodem do rzeki i się utopił a nie o warunkach i regulaminie pracy i nalezy komentowac zgodnie z tematem a nie o jakiejś pracy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczucia dla rodziny, a szczególnie dzieciom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...