Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Aż 80 nierobów w Urzędzie pracy? I co oni tam robią poza piciem kawy? Oczywiście że trzeba sprzedac i zredukować zatrudnienie, najlepiej do 30 osób. To że samorząd wydal na remont nie ma znaczenia, przynajmniej GITD nie będzie musiało remontować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sama nazwa wskazuje urząd pracy - daje pracę jedynie tym co pracują w tym urzędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tam pracuje 80 osób ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszę tylko, że na sesji w dniu 7 grudnia 2022 roku Rada Miasta Białej Podlaskiej przyzna na 2023 rok omawianemu Powiatowemu Urzędowi Pracy 1.753.866 złotych na bieżacą działalność. Ile wyda powiat prowadzący (Powiat Bialski- pewnie nie mniej niż miasto Biała Podlaska), tego nie wiem ale nawet 1,754 mln zł jest kwotą szokującą jak na wywalenie na bezproduktywny, pasożytniczy twór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sama nazwa wskazuje urząd pracy - daje pracę jedynie tym co pracują w tym urzędzie.
 Gdy uczęszczałem do szkoły podstawowej (a gimnazjów jeszcze nie było), byłem przekonany, że w Urzędzie Skarbowym pilnuje się skarbów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sama nazwa wskazuje urząd pracy - daje pracę jedynie tym co pracują w tym urzędzie.
Gdy uczęszczałem do szkoły podstawowej (a gimnazjów jeszcze nie było), byłem przekonany, że w Urzędzie Skarbowym pilnuje się skarbów...
 W sumie niewiele się pomyliłeś. Tam się pilnuje zagrabionych obywatelom zagrabionych srebników...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sama nazwa wskazuje urząd pracy - daje pracę jedynie tym co pracują w tym urzędzie.
Gdy uczęszczałem do szkoły podstawowej (a gimnazjów jeszcze nie było), byłem przekonany, że w Urzędzie Skarbowym pilnuje się skarbów...
W sumie niewiele się pomyliłeś. Tam się pilnuje zagrabionych obywatelom zagrabionych srebników...
 Wg sjp.pwn.pl: " skarb państwa  ...  2.  «ogół zasobów finansowych państwa» ". Ogółem to są spore ilości tych zagrabionych złotówek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...