Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni uchwalili: Droższe bilety i przedszkola

Utworzony przez Gość, 16 lutego 2010 r. o 20:26
"Burzliwą dyskusję dla dyskusji wzbudził nowy cennik za wodę i ścieki. 1 kwietnia podwyżkę wprowadzają Bialskie Wodociągi i Kanalizacja „Wod-Kan”. Woda z wodociągów miejskich zdrożeje o 5,1 proc., a ścieki nawet o 7 proc. Powód podwyżki? Mieszkańcy oszczędzają wodę i firma odnotowuje straty." ja wcale nie oszczedzam , zyje, uzywam jak zawsze i mozliwe ze 80% odbiorcow tez, jest jak co roku *latem uzywam znacznie wiecej wody bo taka jest pora roku, goraco czy upaly, prysznic nawet kilkakrotnie w ciagu dnia, zima nie ma takiej potrzeby * latem na balkonie mam mnostwo kwiatow sezonowych do podlania( codziennie). zima wiadomo, tylko te co w domu i to raz w tyg * latem znacznie wiecej prania zwyklego codziennego, a do tego wiekszych rzeczy koce, posciel itp z uwagi na to ze szybciutko wyschnie na dworze.. zima takich rzeczy sie nie robi bo wiadomo jak jest z wysychaniem.. pierze sie jedynie to co konieczne wiec idac tokiem rozumowania wodkanu latem powinni nam obnizyc ceny nawet o 20% bo zuzycie jest kilkunastokrotnie wyzsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tych co nie sluchali sesji - dla radnego Haidara najwiekszym problemem sa studenci ktorzy marnuja wode i miasto nic z tego nie ma. Swoja droga Biala to ciekawe miasto... "specjalista " od wodociagow Chmiel jest v-ce dyr. szpitala. natomiast dyr. szpitala Olenski jest w radzie nadzorczej Wod - Kan towarzystwo wzajemnej adoracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOLESIOSTWO NIC WIECEJ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JANUSZ Z. napisał:
KOLESIOSTWO NIC WIECEJ!
POZDRO DLA PANÓW DANILUKA I NOWAKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka. Jak się okazuje podwyżki idą dwucyfrowo. GUS wyliczy je po swojemu i poda , ze podwyżka nie przekracza 1%. ZUS zaskoczy Emerytów, że podwyżka emerytur wyśnienie aż 104,6%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Piotr~ napisał:
owi Prawda jest taka. Jak się okazuje podwyżki idą dwucyfrowo. GUS wyliczy je po swojemu i poda , ze podwyżka nie przekracza 1%. ZUS zaskoczy Emerytów, że podwyżka emerytur wyśnienie aż 104,6%.
Paru osobom zarobki wzrosną , większości spadną , a średnio wyjdzie całkiem dobrze. Pan J. dopisze sobie parę zer do rachunku to i średnia oszczędności wszystkim wzrośnie. Tak z ciekawości zapytam jaką ocenę wystawilibyśmy Panu Prezydentowi w skali od 1 - 5 na ile oceniacie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian Burta na prezydenta......... Suwałk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
Paru osobom zarobki wzrosną , większości spadną , a średnio wyjdzie całkiem dobrze. Pan J. dopisze sobie parę zer do rachunku to i średnia oszczędności wszystkim wzrośnie. Tak z ciekawości zapytam jaką ocenę wystawilibyśmy Panu Prezydentowi w skali od 1 - 5 na ile oceniacie ?
Pawlak przestań, większość piszących na tym forum ma ocenę jednoznaczną 1, no maksymalnie 2. Problem jest inny ludzie mniej wyrobieni czytają ciągle prasę reżimową i robi im się wodę z mózgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie to powinni obniżać aby zachęcić ludzi do komunikacji zbiorowej!Typowo wschodnie myślenie jest doprawdy straszne................!Jedyna szansa, to dogadywanie się z sasiadami i jazda jednym samochodem.Jeśli dzisiaj nie rozpoczniemy walki z pomysłami notabli to zawsze będą nas tłukli po tyłku!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co im tam..na przedszkola ich stać, a autobusami tyłków nie wożą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paczek napisał:
Dla tych co nie sluchali sesji - dla radnego Haidara najwiekszym problemem sa studenci ktorzy marnuja wode i miasto nic z tego nie ma. Swoja droga Biala to ciekawe miasto... "specjalista " od wodociagow Chmiel jest v-ce dyr. szpitala. natomiast dyr. szpitala Olenski jest w radzie nadzorczej Wod - Kan towarzystwo wzajemnej adoracji
w słowie zapracowany pan oleński nie pochwalił się. klika bialska .członków rady naznacza prezydent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zyzio napisał:
Pawlak przestań, większość piszących na tym forum ma ocenę jednoznaczną 1, no maksymalnie 2. Problem jest inny ludzie mniej wyrobieni czytają ciągle prasę reżimową i robi im się wodę z mózgu.
Zyziu to ja się tutaj zasadzam na ewentualnych zwolenników Czapizmu, a Ty co psujesz mi prowokację, no dobrze ale żeby to mi było ostatni raz. Pozdrawiam Pawlak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian Burta na Prezydenta....... Ks Marian na Towarzysza.......... Pan Nowak na Biskupa pozdrowienia z Łukowa Rudolf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pawlak~ napisał:
Zyziu to ja się tutaj zasadzam na ewentualnych zwolenników Czapizmu, a Ty co psujesz mi prowokację, no dobrze ale żeby to mi było ostatni raz. Pozdrawiam Pawlak.
Biję się w piersi i obiecuje poprawę. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian BUrda tylko Maryś na PREZYDENTA wszystkich mieszkanców razem z księdzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MALINA napisał:
Marian BUrda tylko Maryś na PREZYDENTA wszystkich mieszkanców razem z księdzem
wtedy Czapski i I sekretarz kw pzpr na wice. Ks. Biskup pobłogosławi ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...