Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni walczą o przywrócenie połączeń kolejowych

Utworzony przez Gość, 14 stycznia 2011 r. o 11:36
Zmniejszyć połączenia kolejowe do Białej Podlaskiej na rzecz metropolii lubelskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zmniejszyć połączenia kolejowe do Białej Podlaskiej na rzecz metropolii lubelskiej.
HUE, hue, hue Czyś ty chłopie na głowę upadł !!! Jaka metropolia ??? O czym ty mówisz?? O Lublinie i Wólce Lubelskiej i Świdniku ??? Normalnie uśmiałem się do łez . Metropolią to możesz nazywac Kraków , Wrocław czy Trójmiasto , a nie Nasz Lublin!!! Przestań marzyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój mąż jest na tym zdjęciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka napisał:
mój mąż jest na tym zdjęciu
Dokąd on tak ucieka z tego najlepszego miejsca na świecie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łóblin zabrał już wam lotnisko. Zabierze teraz połączenia kolejowe. Yeah!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbierzcie się w kupę i zróbcie porządną porutę.Nie tak jak Lubliniaki dużo gadali,obiecywali i nic nie pokazali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwróćmy się do Posła Adama on wszystko może załatwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Adam nie może załatwić nawet żeby w BP można było legalnie na rolkach jeździć. To chyba jedyny taki przypadek w kraju. Za jazdę na rolkach kolegium.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękuję wam wyborcy platformy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...