Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

RADNY ŚLUSARSKI NA BURMISTRZA MIĘDZYRZECA PODLASKIEGO

Utworzony przez KOMITET MC XXI, 20 marca 2010 r. o 20:58
WPISUJMY GŁOSY POPARCIA I POTWIERDZENIE ŻE TEN WYBÓR JEST NAJLEPSZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMITET MC XXI napisał:
WPISUJMY GŁOSY POPARCIA I POTWIERDZENIE ŻE TEN WYBÓR JEST NAJLEPSZY
Spokojnie, a co JA z tego bede mial jak go popre ? ale tak konkretnie. Bo już mi sie znudzilo że co pare lat jest zmiana z jednej bandy na druga a wszyscy i tak ruch*** mnie w d*** !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobry kandydat . jego praca pokazuje jaki jest. zabiega o interesy mieszkańców, jak mało który radny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bardzo dobry kandydat . jego praca pokazuje jaki jest. zabiega o interesy mieszkańców, jak mało który radny.
dajcie chociaż z jedno nazwisko kogoś kto nie startuje na burmistrza Międzyrzeca !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bardzo dobry kandydat . jego praca pokazuje jaki jest. zabiega o interesy mieszkańców, jak mało który radny.
To pasuje do tego radnego co teraz nosi baldahim u św. Mikołaja... no taki pic majster z Sikorskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To pasuje do tego radnego co teraz nosi baldahim u św. Mikołaja... no taki pic majster z Sikorskiego!
każdy może być burmistrzem , więcej kandydatów niż mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy napisał:
każdy może być burmistrzem , więcej kandydatów niż mieszkańców
To są już jaja! Brak szacunku dla urzędu, czy dla człowieka na tym urzedzie? Zastanówcie się co chcecie zmienić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...